Nomago Grupa

Autor Bzzz1, 02 06, 2018, 18:20:38 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Manas

Pitanje za Adisa  ;D Kakve su ove Temse, i jel imate zaduzenje autobusa il svako voza sve?

Adis

Izvinjavam se sto kasnim sa odgovorom 🙈 sto se tice Temsi, sta da ti kazem osim srednja zalost.. ove novije su u redu, dosta je kvalitet izrade i materijala unapredjen.. motori su Dafovi - poprilicno dobri.. kod starijih su veliki problem crijeva, svako malo neko pukne, curi voda, curi zrak.. ma haos.. 🙉 vjerujem da su nove Temse Safir i Maraton prava gotiva i za putnika i za vozaca.. ne mogu sigurno sa Setrom i Mercedesom, ali su dobra jeftinija alternativa..

Kod nas u Nomagu je nazalost sve manje zaduzivanja autobusa.. jos uvijek ima autobusa koji imaju svoje vozace, ali mnogi nazalost nemaju, i vecina vozaca zbog toga negoduje, stara soferska izreka "koje god vozilo gazi mnogo vozaca - tu vozila nema"..

P.s. podsjecam Dubstera da postavi slike koje sam mu poslao, vjerovatno je zaboravio 😁😁😁

The_Dubster

Adise nisam i izvini stvarno, ali znaš kakva je situacija kod mene i koliko mi je pristup netu sad ograničen.
Potrudim se što prije postaviti.

The_Dubster

Evo slike od Adisa, pravi mix velikih i malih svih proizvođača i izvedbi :D




















The_Dubster


Marko NS

Jel voze jos linije prema inostranstvu one svoje ? :)

The_Dubster


mate

U Sarajevu su bili s Tourismom, a na Zlatiboru na turniru ABA2 lige košarkaši Heliosa su bili s ovim Coachom


mate

Adise, spomenut si danas u razgovoru s gospon vozačem. ;) Na vikendu je u Sl. Brodu, na prijevozu U16 ženske reprezentacije Slovenije


mate

#99
Od zadnja 4 posta, u tri navrata prijevoz KK Helios Suns ;D


Slavisa


Adis

Nakon doosta vremena nesto i od mene.. Man Lions Coach euro 6, 2014 godiste.. inace dosta privatnika je pocelo voziti za Nomago, pa cete vidjeti puno autobusa na natpisima Nomago naprijed kao u prethodnom postu..


Marko_BL417

Hvala na info, a čiji je ovaj Van Hool zapravo?

Adis

Iskreno, ne znam stvarno.. vidim da su Kranjske tablice, a sa strane nema nikakvih natpisa.. neki manji privatnik sigurno..

Adis

Slike od petka, do podne sam vozio crvenog Irisbusa, popodne jedan kratki skolski prijevoz sa novim Sprinterom.. iza Sprintera je parkiran jedini Vario kojeg imamo (hvala Bogu  :P), kod nas popularan kao "Ko to tamo peva"..





boy names for 2019