Nomago Grupa

Autor Bzzz1, 02 06, 2018, 18:20:38 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Doki21

Malo OT,ali jel postoji neka velika razlika u vožnji setre i mečke iz vozačeve perspektive?

Adis

#121
Meni licno postoji.. Setra ima bolju ergonomiju za vozaca, sve je tacno na svom mjestu gdje treba biti, dosta je tisa u voznji, bolja zvucna izolacija, kvalitet materijala itd.. e sad, Travega nisam nikad vozio ali mislim da bi on mogao parirati Setri.. usput jos nekoliko slika Petice












Daniel12

Po moje iz iskustva kojega imam kao vozač i mehaničar
1. Setra HDH i Travego
2.Setra HD i Setra 431/531
3. Turčizmo i Setra MD
Moje mišljenje po pitanju EVObus grupacije.
Adis jedno off topic pitanje znaš moguće radi još ekipa iz Kočevja: Boris, Slavko(iz Viteza) Turk, Zdravko, Simon?

Adis

Znam dosta vozaca iz Kocevja, jednima znam imena, druge sam samo vidio, mozda nekad i pricao s njima ali ne znam imena.. te sto si ti nabrojao ne znam.. Nomago je zaista oogromna firma 😁

Adis

#124
Nekoliko slika sa danasnjih avantura sa novim Coachem.. inece sluzbeni bus ljubljanskog kluba Bravo.. snjezne slike su sa Bleda, nocne iz Ljubljane..












Adis

Danas sam sa ljepotanom na putu za Salzburg..






Marko_BL417

240 večeras u Banjaluci, Adise ima li te za novu godinu u ili kroz BL


Adis

#127
To su kolege Nenad i Zoran.. 😊

Ja sam za Novu slobodan, sto se tice 2022 moji kilometri su zakljuceni jos prije skoro 10 dana, tek u ponedjeljak 2.1. "hajmo Jovo na novo" 😁

Ja ovog Tourisma zovem "stonoga" jer je stvarno najteze manevrisati s njim, na otvorenoj cesti si gazda s njim ali u gradu... uh 😅

Elvoo01

Ovaj mi se vozač učinio kao Adis ali nisam siguran😃



Adis

#129
Mozda je neki moj dvojnik  😏

A za snjezni vikend su 24 Nomago autobusa iz raznih poslovnih jedinica sa 48 vozaca okupirala Salzburg.. angazirani smo bili na lokalnim shuttlebus transferima Bawag banke na relaciji Salzburg - Mondsee..


























Marko_BL417

Super slike Adise

Danas Tourismo gbr. 270 u Banjaluci


Adis

#131
Hvala Marko.. 🙂
Danas i sutra sam sa Meckom u obilasku austrijkih skijalista Turracher i Bad Kleinkirchheim..






Adis

Nekoliko slika nastalih u zadnje vrijeme, Mercedesi u glavnom planu..

















Adis

Kombinacija novog Mana i ovog ski boxa - nula bodova 😁 ali kad je potreba, estetika se toliko ne gleda...



A tu je i Mercedesova legenda Travego 😊



upload img

Adis

Nekoliko slika autobusa iz poslovne jedinice Celje, slikano danas na AP Celje..









eva green wallpaper