Pitanja korisnika vezana za rad foruma

Autor admin, 06 04, 2017, 21:28:21 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

DadoR

#420
Sad fercera sve uredno i jedna i više slika u postu. ;)
Šta god da si učinio pogodio si.

Poz

damir050



mm123

Postovani clanovi, Doki21 je postavljao slike i na sve je stavio u gradu heroju pa me zanima koje je to mjesto? Vjerovatno i vecina clanova nije upucena koje je to mjesto pa bih zamolio da se navede koje je mjesto u pitanju i zasto se stavlja takav opis a ne tacno ime?

Marko_BL417

Vukovar, po meni nema potrebe to naglašavati, mism po tom ispade da je Vukovar grad heroj samo jedan dan u godini a ne svih 365 dana, kad sam to prošle godine sugerisao Adnan mi je obrisao post i rekao da ne talasam bez veze, tako da će i tebi vjerovatno post biti obrisan i opomenut da ne talasaš atmosferu bez potrebe :D

The_Dubster

Citat: mm123Postovani clanovi, Doki21 je postavljao slike i na sve je stavio u gradu heroju pa me zanima koje je to mjesto? Vjerovatno i vecina clanova nije upucena koje je to mjesto pa bih zamolio da se navede koje je mjesto u pitanju i zasto se stavlja takav opis a ne tacno ime?
da ne bude Adnan opet babaroga, reći ću da imaš google, dovoljno si pametan da isti koristiš pa provjeri navode.

Diskusija zaključena iako ni samo pitanje nema veze sa radom foruma, al hajd...

student55

TREBAM POMOC
KAKO DA VRATIM SIFRU JER ZABORAVIO SAM JE A U MEĐUVREMENU SAM I E MAIL ADRESU PROMJENIO I NEMOGU STAROJ PRISTUPIT

The_Dubster

#427
ako mislis na profil ovdje, posalji mi u pp novi mail i novu sifru koju zelis pa da probam ja rucno izmjeniti?
ili ako vise nemas pristup forumu, a mozes pratiti kao gost - posalji nam na fb u inbox

obolstrade

Imam jedno pitanje za članove foruma možda se desava nekom od vas da nemozete pristupit forumu preko računara kao što je moj slučaj kod kuće a preko mobitela mogu dali neko zna u čemu je problem

The_Dubster

jel ideš na Prijavu preko onog dijaloga lijevo gore ili na opciju PRIJAVA iz glavnog menija?

The hicMe

Zašto je forum u zadnje vrijeme sve učestalije nedostupan?
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

Nemam pojma. I ja čekam odgovor... zanimljivo je da portal radi normalno u vrijeme kada je forum nedostupan.
Poslao sam upit pa čekam odgovor.

The_Dubster


‼️PAŽNJA PAŽNJA‼️
Forum nam je hakovan. Radimo na otklanjanju problema. Nadamo se da ćemo ga osposobiti čim prije. Molimo za malo razumijevanja.

Također molimo sve članove koji imaju pristup forumu da ne postavljaju nikakav materijal niti nove postove dok se ne uvjerimo da smo sve sredili i da je sve ok.

Facebook i Instagram stranica rade normalno, a nadamo se brzom pokretanju i portala.

Ukoliko imate neke premijere i ekskluzive u ovom periodu, možete ih nam poslati u inbox fb grupe pa ćemo ih objaviti dok je forum na popravci.

Hvala.

Admin team🚌

Elvoo01

Da li je ovo sad konačan izgled foruma, ili će se još nešto dorađivati?


The_Dubster

Otprilike je to to...

U narednim danima testiramo još par stvari pa ćemo se onda i zvanično oglasiti povodom napada koje smo imali i izmjena koje smo morali uraditi.