Pitanja korisnika vezana za rad foruma

Autor admin, 06 04, 2017, 21:28:21 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

mate

Kolega, ja ne znam jel ovdje vlada demokracija i sloboda govora...Znaci ja ne smijem izraziti svoje misljenje bez da netko ne digne kljuku...
Ja sam samo napisao svoje misljenje o svemu i kraj price, ne znam zašto se potencira nekakav sukob. Bilo prošlo idemo dalje...

Mladen APKD

Nista se ne potencira, fino normalno pricamo , a i Adnan je demantovao te tvoje tvrdnje .

The_Dubster

Citat: mateKolega, ja ne znam jel ovdje vlada demokracija i sloboda govora...Znaci ja ne smijem izraziti svoje misljenje bez da netko ne digne kljuku...
Ja sam samo napisao svoje misljenje o svemu i kraj price, ne znam zašto se potencira nekakav sukob. Bilo prošlo idemo dalje...
Logično da je demokratija: Članovi predložili - članovi otvorili diskusiju - članovi dali prijedloge - članovi glasali.
Ja samo isprebacivao što je trebalo.

Sjeti se i kljake, kako kažeš, oko slika. Članovi su predložili da se nešto mjenja - članovi dali prijedloge - prijedlozi se usvojili...

Dakle nije do foruma ;)



S matom se slažem s ovim u vezi Marka.
Citat: mateTebi svaka cast, drzis prijevoznike iz SRB ovaj period na zivotu  sa svojim odlicnim slikama...

A sto se tice Kantica, brutala izgleda, jednom sam ga sreo na A3...




Citat: Marko NSDa shvatam to da je pala aktivnost , samo sam mislio da je to lakse izvodljivo ali svakako nema veze
nažalost, da... nadam se da će biti bolje u budućnosti pa da onda imamo osnov za reorganizaciju tog dijela.

Marko NS

Hvala na pohvala takodje isto uzvracam, i da Mate ako stignes makar ti ga uslikaj stvarno vrhunski izgleda.
Imam par firmi uslikanih koje nemaju temu a da ne pravim temu sad samo za jednu sliku ako bi mogla neka tema da se napravi Ostali prevoznici iz Srbije  :)

Marko_BL417

Pa ako hoćeš postaviti sliku, otvori novu temu sa podacima

Ako nećeš ne moraš :D

Irizar Century

Dali administracija foruma može obrisati profil sa foruma ?


Sent from my SM-A105FN using Tapatalk

Armin Vučić

The_Dubster


Irizar Century

E onda bi zamolio administraciju da obriše moj profil


Sent from my SM-A105FN using Tapatalk

Armin Vučić

The_Dubster

A administracija ti neće udovoljiti zahtjevu kao i ostalim koji su ranije trazili isto. Administracija nije forsirala registraciju, neće forsirati ni brisanje.

Marko NS

Nesto zanimljivo i ne logicno , kad sam u Austriji preko telefona ne mogu na forumu da vidim slike a sad u Srbiji sve radi kako treba. Sta je u pitanju tu posto me je to jako ne logicno.

mate

Izgleda da je Postimage u banani, e sad da li na duže vrijeme ili samo imaju neki tehnički problem... :o

Izgleda da vanjski servisi za stavljanje slika više i nisu toliko pouzdani, nitko nije bio ni sluga Photobucketu, ali eto i on je završio tako kako je...Postimage je bio jedan od najtrivijalnijih programa za upload slika, a sad eto ni on ne šljaka
Ne znam kakve su tehničke mogućnosti ovog foruma i portala, ali da se uvede opcija direktnog stavljanja slika na forum bez vanjskih servisa, jel uopće to u vas izvedivo s obzirom na razne nestabilnosti u povijesti?
Ako se ima mogućnosti mislim da bi to bio i odličan potez, jer puno jednostavnije je na taj način stavljat slike

The_Dubster

Opcija direktnog postavljanja postoji uz doplatu i u teoriji je izvodljivo, ali u praksi jako teško.

nick

Već dugo vremena me mogu da citiram post... Zna li neko do čega bi moglo biti?

Marko_BL417

I ja imam poteškoće pri izvođenju iste radnje, ali sam pronašao drugi način - klik na pregled -> klik na "umetanje citata" na postu koji želim da citiram.

The_Dubster

Citat: nickVeć dugo vremena me mogu da citiram post... Zna li neko do čega bi moglo biti?
kod mene radi ok. mozes detaljnije opisat pa da provjerimo?