Pitanja korisnika vezana za rad foruma

Autor admin, 06 04, 2017, 21:28:21 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417

1. U podforumu Kantić, napraviti posebnu temu za Kantić Exclusive. Kako sam shvatio to su dve firme čiji je vlasnik isti, kao što je slučaj sa Autoprevozom i Neobasom, pa oba prevoznika imaju posebnu temu (ovo bi trebalo uraditi i sa njemačkim odnosno švajcarskim dijelom firme).

2. U pravila o slikanju dodati da slike ne smiju biti pretamne ni presvijetle (preblijede) već da budu što prirodnijih boja i da se to koriguje u photoshopu ali ne pretjerano, da se djeluje previše vještački.

The_Dubster

#301
1. Pošto ima samo jedno vozilo Excluziv ne bi bio neka sreća... A ovo za njemačku i švicarsku firmu bi trebalo razmotriti... AP i Neobas nisu slični, pošto je ipak na AP više vozila.

2. Ovo ako se ne podrazumjeva dosad e onda ne znam stvarno... U svakom slučaju, ako vidimo da je nešto preblijedo ili pretamno - zna se...

Manas


The_Dubster

Opomena pred ban članu The_Dubster!
Poštivanje pravila se odnosi na SVE članove!

Halalite, desi se.

Marko NS

Imam jedan predlog ako se slazu i ostali clanovi zajedno sa Administratorima naravno , ne zelim da pametujem samo je moj predlog.
Mislim da Srbija Tours zasluzuje da bude ona pod tema a ne u sekciji R-Ž posto su jako napredovali u zadnjih nekoliko godina i zasluzili su svojom velicinom to mesto po meni.
Neka kazu i ostali clanovi svoje misljenje  :)

mate

Iskreno prije bi tu ubacio Fudeksa i Dunavprevoz nego STI...tako da ako se ostaje na ovom broju izdvojenih mislim da nema potrebe ubacivati...

Marko NS

Dunavprevoz sam zaboravio i oni zasluzuju pored Srbija Toursa to mesto , po meni Srbija Tours zasluzuje to mesto vise od Fudeksa iz razloga sto im Euro 6 vozila zauzimaju vise od 85 % voznog parka i posle Kantica imaju ubedljivo najvise Setri 517 HDH.

mate

Bre druže, ne opterećuj se teškim stvarima, idi uživaj ljeto je...

A o tome tko bi gdje trebao biti smješten, to je malo ozbiljnija rasprava, jer ima dosta nelogičnosti, znam kolika se digla halabuka oko BiH dijela, neki su privatnim interesima pogurani, a neki koji su trebali biti nisu uvršteni...tako da oko toga se napravi dosta subjektivnog dojma...

Preteške su to teme za vikend a k tome i praznični za dio BiH članova (kojima ovim putem izražavam čestitke povodom Kurbam Bajrama - Bajram šerif mubarek olsun)...

Marko NS

Ja se ne opterecujem bas nicim nego sam to predlozio zato sto je to ta firma zasluzila svojim napredkom a ne sto me placaju kao svog lobistu ovde da izlobiram to mesto.
A i nismo toliki neandertalci da se pravi svadja oko toga , zato sam i trazio i druga misljenja.
I sretan praznik svima koji slave :)

The_Dubster

Citat: mateznam kolika se digla halabuka oko BiH dijela, neki su privatnim interesima pogurani, a neki koji su trebali biti nisu uvršteni...tako da oko toga se napravi dosta subjektivnog dojma...

S ovim se ne bih mogao složiti.
Bila je javna diskusija, javni prijedlozi, dovoljno vremena za iznijet plus/minus za svaku firmu i dovoljno vremena za glasanje. Članovi su birali. Tako da ti ovo nije nikako na mjestu.


A što se tiče SRB dijela - iskreno, aktivnst je pala na dva do tri člana i nema je dovoljno da bi se isplatilo sada radit prevelike reorganizacije u tom dijelu.

ja5ko

Hvala na cestitkama za praznik.
Imam jedan prijedlog u vezi velikih prevoznika u regionu ne znam kakk ce zvucati kad bi napravili jednu rubriku sa najvecim prevoznicima na balkanu na primjer top 5 prevoznika na balkanu ili tako nesto.

The_Dubster

da me niko ne razumi pogrešno, ali naziv foruma je BHBus, tako da...

nije loša ideja, ali za neki reginalni forum i slično, ali ovdje je jasno ko je u prvom planu. Ponovo napominjem - da me pogrešno ne shvati neko.

Marko NS

Da shvatam to da je pala aktivnost , samo sam mislio da je to lakse izvodljivo ali svakako nema veze :)



Steta sto niko nije uslikao za Forum Kanticevog Tourismo stvarno mu prelepo stoji sema , ako neko stigne neka ga uslika.

mate

Tebi svaka cast, drzis prijevoznike iz SRB ovaj period na zivotu  sa svojim odlicnim slikama...

A sto se tice Kantica, brutala izgleda, jednom sam ga sreo na A3...

Mladen APKD

Citat: The_Dubster  u 31 07, 2020, 20:34:20 POSLIJEPODNE
Citat: mateznam kolika se digla halabuka oko BiH dijela, neki su privatnim interesima pogurani, a neki koji su trebali biti nisu uvršteni...tako da oko toga se napravi dosta subjektivnog dojma...

S ovim se ne bih mogao složiti.
Bila je javna diskusija, javni prijedlozi, dovoljno vremena za iznijet plus/minus za svaku firmu i dovoljno vremena za glasanje. Članovi su birali. Tako da ti ovo nije nikako na mjestu.

Ma daj Adnane , ne obaziri se , vidis da pokusava da isprovocira marka , ali on nije "zapaljiv" kao neki

Marko je ovdje par puta naglasio da nije za tu opciju da originalna "Boccova" tema ode u dijelove jer je u statistici foruma imala respektabilnu poziciju po broju pregleda i po broju postova , ali neki ovdje izgleda moraju provocirati i praviti se " pametni " , ne mogu bez upadica !!