Miki Machak

Autor Miki Machak, 16 12, 2017, 18:53:24 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Miki Machak

Pozdrav drugari, neki od vas me možda i znaju sa foruma Autobusi_net gde sam pod istim imenom,
Moje ime je Milutin, nadimak mi je Mačak odakle i nick_name Miki Machak:)
Iz Niša naselje Donja Vrežina, 89-to godište, od malih nogu volim autobuse.
Bivši radnik Niš ekspresa nastavio sam tradiciju pošto mi je i otac vozač u Niš ekspresu, a i deda je takođe svojevremeno gazio drumove Niš ekspresovim mašinama ali na žalost  rukovodstvo se pobrinulo da ja budem karika koja prekida taj lanac.

The_Dubster

Dobro nam došao i nadam se da ćeš naći drugi angažman veoma brzo :D

Djordje380


Miki Machak

Citat: The_Dubster  u 17 12, 2017, 09:51:38 PRIJEPODNE
Dobro nam došao i nadam se da ćeš naći drugi angažman veoma brzo :D
Bolje vas našao :)
Prešao sam ja već kod Baše u Srbija tours samo još nisam položio za prikolicu pa se malo provlačim kad ide bus bez prikolice.

nick

Nije bas prava tema, ali kad si veci pomenuo... Znas li mozda koji su sad uslovi u EU da bus sa prikolicom moze voziti 100 km/h?

Marko NS

Dobrodosao Miki Machak  :D
nick , to je valjda od zemlje do zemlje razlicito u Austriji i Madjarskoj je valjda 80 km/h ogranicenje sa prikolicom da sme da se vozi koliko ja znam.

Miki Machak

#6
Verujte mi da pojma nemam kao što rekoh ja sam prešao kod njih za sad bez E kategorije provlačim se samo kad ide bus sa Ski koferče pozadi prvi put u životu da ću da vučem prikolicu jer u Niš ekspresu dok sam vozio takvu liniju sam mogao samo da sanjam i ako sam imao pedigre što bi se reklo dalje od Skoplje, Crnu Goru nisam izbijao samo sam jednom upao umesto tatka za Salzburg i jednom za Bregenc.