Prijevoz putnika Plan B, Zenica

Autor Dani, 23 11, 2017, 21:11:49 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

student55

https://i.imgur.com/SFdWBBl.png
Pogledajte mu sofersajbu o donjem ljevom uglu do vrata su zaljepljeni stikeri od registracija i stiker ekoloske kategorije 
a na ovom sajba neizljepljena  "nova"

Slavisa

#16
Evo ovako je lakse pogledati
administratori i moderatori nemojte mi zamjeriti
 
pomeni nema nikakve razlike, male razlike sema, ratkapne i sitne stvarcice
PS. bez uvrede autora jer sam uzeo sliku

Dani

Ma Avis 100%, pa dobar prijatelj mi je vlasnik firme, valjda znam od koga je uzeo bus

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk


Slavisa

ma AVIS je 1000% jer cak je i retrovizor ostao nakrivo (lijevi) kako je bio kod AVISA takav je i sad samo sema i tablice (prosle) hvale

student55

kad ste vec postavili pogedaj te stikere registracije i eko norme na oba

FNX

Čekajte ba ljudi, ako je ex avis, sto će mu zelene tablice ? gdje su stikeri na šajbi ?
to mu je prva registracija u BiH jer nema ni jednog stikera zalijepljenog, a u avisa imas tri?
de se malo skontajte

Cehajic

Ko kaže da nije nova šajba? Prvo uznmete ukucate 0350 pa vidite kako izgleda, pa onda ovaj auto, oa uđete u avis i vidite da je to Avisov auto. Pozz

The_Dubster

stikeri se odlijepe, šajba se zamjena, tablice se zamjene u čas vremena i mogu se staviti koje hoćeš....
poenta je da je bus ex-Avis i nemojte više diskutovat o tome!

student55

alaj ti je arugmetacija stikeri se odlejpe ,sajba se zamjeni tablice se zamjene 
svaka cast to samo genije moze skontat

The_Dubster

#24
A jesi ti genije, čovjek ti kaže lično bio sa vlasnikom i on mu rekao al ti genije ne možeš povezat dva i dva ?!

nema šanse da se ovo može i uvesti u BiH više, a mi pratimo mjesečnu statistiku uvoza autobusa u BiH i nema šanse da bi ovo prošlo i da je bilo zavedeno na uvozu. A jel se ove tablice nisu mogle staviti radi neke zezancije i slikanja? Pusti šuplju više...
Svaka dalja diskusija će biti obrisana!

Irizar Century

Vozio KUD Moščanica u Kljuć


Poslano sa mog SM-J400F koristeći Tapatalk

Armin Vučić

Marko_BL417


Hare

#27

Irizar Century

 

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Armin Vučić

Servistrans_belmynn