Globus, Despotovac

Autor Marko_BL417, 07 11, 2017, 03:27:45 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Marko_BL417

Globus
Kralja Milana bb
35213 Despotovac

+381 35 614236








Autobusi Srbije i regiona



Semir


Semir

Najavljuje se dolazak prve Setre S 531DT u Srbiju




nick

Pa zar nije stigla prva 531 DT u Srbiju? Doduse stigla je ko fol prije vise od mjesec. J... lud zbunjenog 🤔

The_Dubster

#6
trebalo je u Nikolića ali je izbio neki belaj u fabrici pa je sve poremećeno u proizvodnji, pa sve kasni.
Zbog toga je otkazana i bh. premijera novog Tourisma i 531 DT

FIPI UNILINES

Prica je navodno da je Nikolic Prevoz iz Negotina uzeo Setru 531. :)

nick

#8
Citat: The_Dubster  u 28 10, 2018, 21:40:25 POSLIJEPODNE
trebalo je u Nikolića ali je izbio neki belaj u fabrici pa je sve poremećeno u proizvodnji, pa sve kasni.
Zbog toga je otkazana i bh. premijera novog Tourisma i 531 DT
To mnogo objasnjava neke stvari, nisam znao za to. Znam da trebaju stici novi Tourismo u BiH pa sam mislio da je neko bombu bacio, jer se oduzilo. Isto tako i za Nikolocevu Setru, jer je objavljeno i na njihovoj FB stranici

Marko NS

Jeste zbog nekih stvari u fabrici kasnilo je dosta novih Setri , ko je uzeo nove Mercedese u Bih ako smete da kazete ?
Hvala unapred :D

Semir

MB Tourisma još uvijek u Bosni nije niko uzeo,a to što kasni sva isporuka katnih jeste poplava koja se desila u proizvodnom pogonu za određene dijelove koji idu u spratnu Setru, te je i sama isporuka nove dekerke usporena odnosno prolongirana,mislim na mjesec dana

setra315gt-hd


Slavisa

Koliko znam ova SETRA S517HDH je negde u Poljskoj ili Bugarskoj imala udes u januaru.

Cehajic


Gagi1

#14
BAS, 18.08.2019.