Servistrans, Donji Vakuf

Autor The_Dubster, 22 10, 2015, 21:44:45 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

MAN464

Što je s njima sada? Idu li linije za Austriju i kakvi su sa putnicima tu prije su bili skroz dobro, također ovo ljeto čini mi se ni jednom nisu bili u Makarskoj prijašnjih godina su skoro svaki vikedn bili mislim?

Inače 1. vlasnik Cityliner 1216 je bilo Plamen iz Slovenije. :)

Hvala


BVB

Servistrans_belmynn

Sad su baš propali. Vozila uništena, nema nekih ulaganja u VP. Linz i Wien su ukinuti zajedno sa Zagrebom koji je prije njih prestao da radi. Nikome nije jasno sto su ispustili te linije. Linz mozda nije bio uvijek pun jer vozi jos 5 prijevoznika ali bilo je solidno uvijek je isao veliki bus. Beč je bio dosta bolji, odlična linija bez konkurencije. Skoro svi vozači sa međunarodnih linija su ih napustili. Ostao je samo jedan koji je bio simol Linza. Man im je oduzet u Austriji, Tourliner u fazi raspada vozi prigradske linije, Spaceliner od odličnog prelazi u očajno stanje, N1216 se još malo drži ali nece ni on dugo. Plavu Scaniu Irizar su isjekli u komadiće što je za mene bio veliki šok.
Bili su u Makarskoj jednom ove sezone, bio N1216.
Meni je jako žao što ovo moram pisati jer su mi bili najdrzaza firma sa kojima sam redovno putovao za Linz i 4 godine išao u školu...

Hare


Hare



The_Dubster


Marko_BL417

Od mene dva veterana. Slikano danas, bijeli na AS Bugojno, a žuti na AS Donji Vakuf




Irizar Century

Armin Vučić

Irizar Century

Armin Vučić

MAN464

Jeli ima ikakvih pomaka kod njih jeli vraćen Man iz austrije, od linija za AT mislim da biće više ne žele voziti?

Hvala unaprijed :)


BVB

Servistrans_belmynn

Pomaka nema, samo koraci nazad. Meni je teško što ovo moram pisat kao jedan od najvecih fanova nekadašnje firme, jer ovaj danas definitivno nije onaj stari Servistrans. Promjene su da su isjeceni: N116, Scania, par Grafova, oba Turkiza, Setra 208. Higer i Ares izvan pogona.
Setra 228 otisla u Travnik trans, u kontra smjeru došao gradski MAN
Za linije ništa novo, MAN je jos u Austriji...

The_Dubster

čuj 228 otišla u Travnik... Kakva je to nerezonska zamjena?
koliko još mogu da ne voze linije za Austriju prije nego odu na "bubanj" pa ih neko drugi preuzme?

Servistrans_belmynn

Travnik je odmah isjekao, vjerovatno su pristali na tu zamjenu da malo pomognu servisu jer su u prijateljskim odnosima. Sad već bivši vozač linije za Linz kaže da su nedavno produženi papiri za Linz, Wien i Zagreb. Sad hoće li početi voziti - sumnjam. Čime će voziti - još teže pitanje

Doki21

#283
Šta je sa Tourlinerom i Conecto-ima  jel su živi ili im je sudbina upitna? Hvala unaprijed na odgovoru  :)

Servistrans_belmynn

Tourliner i plavi conecto rade lokalne linije, zeleni conecto odavno pokvaren