Pantransport (ex. JKP Autotransport), Pančevo (SRB)

Autor Marko_BL417, 06 11, 2017, 05:03:04 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417


JKP Autotransport – Pančevo
Vojvode Radomira Putnika 33
26000 Pančevo

www.jkpatppa.rs



Gradski i prigradski autobusi na vanrednoj vožnji u Beogradu






MAN Truck bus


m_junuzovic


Semir


The_Dubster


Marko NS

Evo od mene najlepsi Ikarbus LE112 46 ATP-a i najljubazniji Vozac  :D
Ikarbus LE112.
Prevoznik: JKP Autotransport Pancevo,Srbija.

Marko NS

Autotransport je kupljen od strane Dumeca,Sage,Trans-Juga i Apex solutiona i posluje sad pod imenom Pantransport, vozni park je skroz promenjen vozila cine , Iveco Daily, Güleryüz Cobre i Mercedes Benz Intouri EURO 6. I obavljaju se sve linije koje je obavljao Autotransport Pancevo.
201 na liniji Pancevo-Beograd  :D
Gülerüyz Cobra.


The_Dubster

znači Autotransport je ugašen skroz i da preimenujemo ovu temu?

šta je bilo sa vozilima Autotransporta?

cvibus

Da, temu slobodno možete da preimenujete u Pantransport. Kompletan vozni park je promenjen. Dakle ni jedan autobus iz flote ATP više ne vozi. Velika većina je rashodovana. Ostaje pitanje šta će se desiti sa 12 Ikarbus-a IK-112LE, obzirom na to da su oni bili pod lizingom. Postoji mogućnost da ostanu u Pantransportu ili da budu prodani nekoj drugoj firmi.

The_Dubster


Marko NS

#10
Da moze da se menja tema ili da se ostavi ako ima neka nostalgija , Ikarbusi su vraceni lizing kuci. Cisto sumnjam da ce i oni biti u Pantransportu stize jos 13 Mercedes Benz Intoura EURO 6.

Marko NS

Nek ide u ovu temu svakako su kupili ATP Pancevo da ne pravim sad posebnu temu.
Konacno i od mene novi Intouro 301 iz redova Pantransporta na liniji Pancevo-Beograd  :D
Mercedes Benz Intouro EURO 6.


The_Dubster

da preimenujemo onda temu, jer ATP koliko sam shvatio de facto više ne postoji?

Marko NS

 ATP je kupljen od strane Pantransporta , mozda je bolje da ostane sve ovde na jednom mestu samo da se tema promeni posto je skoro ista firma  :)

Marko_BL417

Pantransport (ex. JKP Autotransport), Pančevo [SRB]