Europa Bus, Cazin/E Bus prevozi, Ljubljana

Autor Semir, 04 10, 2017, 14:36:40 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Marko_BL417

Evo ovdje premijerno i 431. Inače druga 431 na bh. tablama sa dvokrilnim zadnjim vratima (prva je Smiljićeva)









Slikano danas u Cazinu. Ova druga strana nije stala komplet u kadar pa sam je uslikao ovako u dijelovima

Marko_BL417

Danas je kraljica posjetila Banjaluku

Pošto sam je slikao spolja, danas sam je slikao samo iznutra pa se nadovezujem na prethodnu objavu. Uz već rečeno u postu br. 14 da dodam da ima 12 brzina i 78 sjedišta. Autobus nije baš najbolje čist jer je, razumije se, bio na svom radnom zadatku. Veliki pozdrav vozaču!











Evo i jedan video: https://www.youtube.com/watch?v=5kS1Ebjkbzw

The_Dubster

evo i prinove


Sliku poslao Anel, a uskoro na portalu i više informacija iz ove firme

Elvoo01

Jednu su Setru reg na hrv table (Karlovac). Ili je dosla negdje iz Karlovca mada kako sam skontao nove su uzeli?



Doki21

#19
Da nije možda plava S416HDH.

Elvoo01


The_Dubster

evo prinove


a sutra članak sa malo više slika i informacija

Marko_BL417

Nisi naveo izvor slike, opomena pred dugotrajni ban :-)

The_Dubster

Sliku, kao i ostale za članak poslao Anel :P

Elvoo01


The_Dubster

mislim da su vraćene Skaniji, a jedna je završila u Srbiji

Doki21

Jel onda i ona koja se prevrnula u Hrvatskoj isto vraćena ili je to koja je prodana u Srbiju? Hvala unaprijed na odgovoru

MAN464

Prevrnuta je mislim otišla u Grand TT Novi Sad a poslje u Mat trade, jesu ti busevi bili u operativnom lizingu pa su ih vratili ili ? Imali su dosta i Scania touringa gdje su one završile ?

Doki21

#28
Mislim da Scanie Touring još voze barem koliko mogu vidjeti na njihovom facebooku točnije dvije imaju kojima su rege E90-O-246 I E90-O-245

Irizar Century

Armin Vučić