Milinović, Prijedor

Autor Cehajic, 21 10, 2015, 22:00:14 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

mm123

Ovo je njihov sivi higer, samo bio na sredjivanju. Bolje su stare naljepnice :D

setra315gt-hd

Ljepse su stari natpisi. Ovi novi ne stoje nikako

Marko_BL417

A to što je Higeru sređena limarija nema veze? Svi nađete neku manu, niko da pohvali

Citat: mate  u 25 06, 2018, 23:05:25 POSLIJEPODNE

setra315gt-hd

Marko i to si u pravu. Bas mu je fino sredjena limarija sad do kad ce biti takva pitanje je

mm123

Ako je ovaj sad na brodu umjesto onog bijelog 709 registracije, mozda se onaj sad remontuje posto mu je limarija losa

miko


mm123

Bijela setra s215hd sto je vozila Apatin ima registracije A28-E-801 i sredjena je opet, super izgleda i vozi za Suboticu umjesto plave s215hd

mm123

Ne znam da li se igdje raspravljalo o tom, ali Milinoviceva s315gt ex Pavlovic je skoro imala udes na liniji za NS, u petak sam umjesto nje vidio legendarnu sivu s215hd na toj liniji :)

setra315gt-hd

Jest imala udes ja sam Je vidio slupanu

Surinam

Jel ima negdje da se provjeri spisak linija ovog prevoznika? Gdje voze, i unutar BiH i vani.

Marko_BL417

Njima je gre'ota prodati bilo koji bus, a kamoli Setru 300...

Šta su uradili od Setri 315 GT-HD, to je za naše puteve avion, sve kod nas voze, nemaju ni jednog ozbiljnijeg kvara, oni ili je pokvare ili je sudare... Žalosno jbg, tako je kad je firma navikla na TAM-ove

The_Dubster


mm123

Milinovicev higer 363 tablica je potpuno odradjen sto se tice limarije i ima novi natpis kao i sivi, sad se jos jedan higer pravi, u pitanju je cini mi se 709 tablica :)


Servistrans_belmynn