Lens, Beograd

Autor Marko_BL417, 09 09, 2017, 02:54:49 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417

Lens Prevoz
Gavrila Principa 29 Beograd

Tel: +381 (11) 2188 031
Web: www.lensprevoz.com
Skype: lens-reisen



Jesu mi ove 15-metarske Bove stvarno vrh :D






The_Dubster

Izgleda da ih je kupio Božur Podgorica

Aleksandar97


Igor

Tako je :) Evo ga prvo novo vozilo, Berkhof Axial 70, fotografisan 2.11. na BASu, linija Novi Sad - Herceg Novi. Perfektan bus!
VDL Berkhof Axial 70 by Igor Nikolić, on Flickr

Marko_BL417

Eh sad jel ovo Božurov Berkhof dobio LENS-ov natpis ili je ovo LENS-ov Berkhof?

Igor

Ovaj je uvoz, tako da nije ni Lens ni Božur. Koliko sam upoznat, ni Lens ni Božur nemaju Axiala 70 ove generacije u izvedbi od 12m :D

The hicMe

Evo ga dok je bio na PG table hahah
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Igor

Nešto mi govori da su ovo dva različita autobusa, i pitanje je da li je ovaj poslednji uopšte njihov. Postoji slika na Facebooku gde je Axial koga sam ja okačio sa sve aktuelnom šemom i stranim tablicama, u društvu Axiala 70 13.7m

The hicMe

Njihov 100%, vozio je vanrednu zajedno sa tamnoplavim Skylinerom, slikano je 19.10. 
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Igor

Ovaj sa tvoje slike se razlikuje od ovog sa moje, dva busa su u pitanju, uporedio sam slike zadnjih stena :D

The hicMe

Koja je razlika? Ja sam na fb vidio da su stigla dva, jedan dvoosovinac i jedan troosovinac i 100% sam siguran da je to taj sto je sad na Lens registrovan.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Igor

Razlika je u nalepnici MNE, ograničenje 80 i 100, mada je moguće da se to skine. Bus sa moje slike imao je Holandske zoll tablice, sada da sagledamo mogućnost dolaska do BG tabla

Ako je isti bus u pitanju:
1. Sa zoll tablica na PG, ali su skinuli šemu
2. Sa PG na BG pa su vratili šemu

Ovo svakako nema smisla, možda je čak i neizvodljivo. Jedino rešenje ove zagonetke koje se meni nameće kao najispravnije da je ovaj sa tvoje slike prvi kupljen, i da su bili zadovoljni njime, i nakon toga da su kupili od istog vlasnika i ova dva.

The hicMe

Znas li kad su tacno stigli? Moja slika je od 19.10. tako da mislim da je sve moguce, da su ga prvobitno namjenili za Bozur a onda prebacili u Lens jer koliko vidim na fb su tek 30og okacili slike sa natpisima Lens. Ja ipak i dalje mislim da je to isti autobus...
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Igor

Nisam tačan kada su stigli, ali se mogu potruditi da saznam. I ja mislim da je sve moguće, i ne bi me ništa čudilo kada je Božur u pitanju, ali mi je nekako neshvatljiv ceo taj proces...

Igor

Dobio sam potvrdu, u pitanju su 2 različita autobusa. Ovaj sa moje slike je Lens, a sa PG tablama je Božur :D