Chat tema

Autor Amer, 29 08, 2017, 14:23:17 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

The_Dubster

ide Koševo, pa Vils, vjerovatno će biti nešto i na Kampusu te Željezničkoj stanici. Ne treba zanemariti ni Bazene, pa dalje prema brdu :D

mate

Adnane mislim da si ti danas trebao rukovoditi s akcijom u SA ;D Valjda ce i mlađe snage uspjeti odraditi

Bzzz1

#62
Kada dodju sa Koseva,hoce li busevi ici u parkirat u hotele ili ce na vilsu parkirat?.Inace nekoliko sam uhvatio.

setra315gt-hd

Da nece neko od clanova putovati u Grcku na Zakintos u periodu od 31.05 do 11.06.2018?



Bzzz1

Ekipa,znate li za neka dobra mjesta za slikanje autobusa u Sarajevu a da nisu na carsiji jer hocu malo da promijenim lokaciju da ne bude uvijek sve isto okruzenje.

The_Dubster

Ne znam čime slikaš, ali ako je aparatura dobra i dobar zoom, da ne uništi kvalitet slike, preporučio bih kafe na vrhu Mariot hotela na Skenderiji.
Fino sjedeš na kaficu i aparat u ruke, jer svi busevi koji idu prema čaršiji moraju da prođu pored....

ovo sam ja slikao mobitel u sumrak
https://s7.postimg.cc/mf4qcsx4b/20180505_190849.jpg

ali uz bolje vremenske uslove, opremu i bolju poziciju sjedenja msm da možeš napraviti ekstra slike :D

The_Dubster

Podmladak u Zetra trans :D

Hvala Sadiku za sliku

Bzzz1

Danas i sutra ujutro vam je VIP Sideral SC7 ispred Hotela Evropa parkiran pa ako neko moze neka slika.

Surinam

A ljudi moji danas na "Bajakovu", pa može se reći bezobrazluka carinika, 3 busa čekaju sat i po. Da li je bila pauza ili ne, ne znam, ali sve stalo, a autobusi čekaju.
Kad su krenuli raditi za 20minuta sve gotovo.


Marko_BL417

Ide vam ICAR Ljubljana prema Sarajevu, S 51x HDH, sad je prošla kroz Doboj

The_Dubster

Prije 40tak minuta bila u Sarajevu i 516ka je :D

Controller

Nisam znao gdje da postavim pa sam odlučio da napravim temu o zanimljivim pričama vezanim za autobuse.

Žućko- pas koji (je) voli(o) autobuse