Chat tema

Autor Amer, 29 08, 2017, 14:23:17 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

Bzzz1


mate

Ekipa u kakvom je stanju cesta od Zenice prema N.Travniku, Bugojnu i dolje prema Livnu i GP Kamensko? Ima li gdje mjesta di policija stoji ili kamera, da znam sto me ocekuje, ili kakvih specificnosti na putu?

The_Dubster

Mislim da ti Enes može pomoći, to je njegov domaći teren :D

Cehajic

Najbolje ti je drzi se ogranicenja i 10 iznad imas pravo voziti. Uđi u bihamk i vidi gdje i ukoliko su za sbk stavljene kamere. Sto se tice kupresa livna i to i ako te otrese za brzu voznju kamera moze se brisat malo na kafu dadnes... cesta ko i svugdje nije nesto ekstra...

mate

Tnx. puno na ovome, cekam da vidim hocu li na put do Trogira preko HR ili ovim putem kroz BiH, sve ovisi od guzvi na GP, pogotovo nasima ovdje (SB i SG)

Dani

Ma preko BiH bolan i svratis na rucak u Zenicu :D

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk


mate

Zbog guzvi na GPima, a i s obzirom da je u nedjelju pravoslavni Uskrs, a u ponedjeljak ujutro radim, pala je odluka da idemo ipak kroz Hrvatsku, posto u povratku jos idemo i u ŠI i ZD... Bit ce prilike za posjetu Zenici ja se nadam  :D

The_Dubster


Bzzz1

Ispred Holiday Ina u Sarajevu je parkiran Lions Coach trooosovinac iz 2018. pa ako neko bude prolazo,neka ga uslika

The_Dubster

https://www.klix.ba/vijesti/bih/organizatoru-erdoganovog-mitinga-u-zetri-odobreno-parkiranje-autobusa-na-vilsonovom-setalistu/180518045

Raj za slikanje :D
Ne bi bilo loše da se jave članovi koji su planirali dolaziti i slikati buseve da se rasporedimo na vrijeme da ne duplamo slike.

mate

#55
Ekipa sretno sutra, a i danas, 10ak buseva iz A i D sto idu ka Sarajevu je vec ulovljeno na izlasku iz HR preko Broda, a jos ih je bilo i na Gradisci...i da kolega Cehajic si je konacno uzeo pravi bus u vozni park ;D

mate

Ekipa, jel opsadno stanje u Sarajevu? Ocekuje se navala slika na forumu ;D

The_Dubster

ja nisam gore, ja odmaram danas u fullu, ostavljam mlađim snagama da odrade posao :D

Bzzz1

Citat: mate  u 20 05, 2018, 13:30:03 POSLIJEPODNE
Ekipa, jel opsadno stanje u Sarajevu? Ocekuje se navala slika na forumu ;D
Negdje su ih sakrili...nema nijednog na Vilsonovom setalistu...  :'(

Dani

Imate na kosevu

Poslano sa mog Lenovo K10a40 koristeći Tapatalk