Chat tema

Autor Amer, 29 08, 2017, 14:23:17 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.



The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Manas

Svjetlana Ceca...veliki profesionalac, i jos bolji vozač

Adis

Da li je u pripremi kakav clanak na portalu o nedavno odrzanom Busworld sajmu u Belgiji? 😏

The_Dubster

je, je... radi se na tome, zapravo na seriji članaka.

Samo dok se stigne sve sortirati, posložiti, napisati, treba vremena :D

Marko_BL417

Pohvaljujem seriju članaka o Busworldu, tema obrađena baš kvalitetno

Imamo još jednu vozačicu, u Vitezu

https://www.bl-portal.com/zanimljivosti/zivim-svoj-san-majka-troje-djece-iz-bih-vozi-autobus-i-rusi-sve-predrasude

Doki21

Za vikend vam je plavi N1218HDL od čazme Vukovar u Sarajevu, spavaju u Hillsu... Pa ko hoće nek ga hvata  ;)

The hicMe

U narednom periodu(dužem) ću objaviti oko 2000 slika nastalih u posljednje 2 godine. Koga zanima datum ili lokacija neka piše u PP.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

mate

Pripremite uređaje - gužve ka Zapadu kreću, od srijede je pojačano, al ovaj vikend će da bude udarno.

Isto tako - od 11. do 14.1. u Sarajevu se održava tradicionalni Šampion Junior Kup...tako da posla ima za one koji hoće da rade ;D

https://djecijiturniri.ba/Turniri/%C5%A0ampion-Junior-Kup-11.-14.01.2024/%C5%A0ampion-Junior-Kup-11.-14.01.2024.php#portfolio

mate

Opet ću da kažem - pripremite uređaje

Cijela BiH, a naročito Šeher Sarajevo su puni turista ovaj osmomartovski vikend, prošli vikend je cijela BiH išla u inozemstvo, a sada svi dolaze vama ;D

The hicMe

Jesam jedini koji ne može da procita nijedan članak na portalu od reklama?
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

iLcapitano

Ja preko tapatalk ne mogu, otvori clanak i odmah prebaci na reklamu, koju kada ukinem vrati me nazad da temu clanaka.

Elvoo01

#298
Isti slucaj, prebaci samo na neke ankete, i reklama ( mobitel ), na kompu radi uredno

The_Dubster

Ako vam šta znači i ja imam problem.
Na laptopu radi normalno, preko mobitela nekad radi nekad ne radi. Kad ne radi prebaci me na neke reklame i druge stranice, ali nekad samo kliknem jednom back i onda me vrati na portal i članak koji treba. A kad ne upali ni to, sačekam malo pa probam opet i onda radi.

Čudno ponašanje, koje su prijavili i ostali, ali naši sistemi ne pokazuju ništa ni antispam ni antivirus, tako da je zaista čudno.

Jedino u ovom trenutku što mogu da vam preporučim je da probate na mobitelu instalirati neki add-block ili brisate cookies i cache...