Chat tema

Autor Amer, 29 08, 2017, 14:23:17 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417

Gdje nam je Hole (The_Dubster), nema ga već deset dana skoro?

The_Dubster

Tu je.

Nekih privatnih obaveza i bolesti bilo pa dok smo sve riješili i istjerali na čistac. Sve dobro. Idemo dalje.
Vidim da ste se u mom odsustvu prilično lijepo ponašali i bili aktivni :D

mate

Ni valjda da te korona safatala?
Neka te zivog i zdravog :D

The_Dubster

Cijelu bližu porodicu, od 0-70 godina. Sreća svi smo ok... Bilo, prošlo, ne ponovilo se.
Nastavljamo dalje ;)

Marko_BL417

#184
Gdje je u Sarajevu statua Nikole Tesle zna li neko (valjda je na ulazu u neki restoran) ?

Irizar Century

#185
Ispred puba Tesla blizu hotela Europe.
Ukucaj na Google Maps
Armin Vučić

Marko_BL417

Par riječi o ovom izboru slika za fb naslovnicu, ovo se može primjeniti i na stanje u državi, jer nam vlast biraju ljudi koji se najmanje razumiju u to

Zato više ni ne šaljem slike u komentare jer mi je jaka konkurencija... s jedne strane sam ironičan a s druge konkurencija su mi u biranju gluposti, a tu su nenadmašivi i ne vrijedi se takmičiti... svako ko pogleda te izabrane naslovne fotke zadnjih XX mjeseci vidi da je slika daleko od te titule... bilo koji fotograf koji ovdje na forumu po nekim kriterijumima slovi kao dobar, da postavi jednu svoju extra fotku dobio bi možda 6-7 glasova, dok slika koja je realno bez veze dobije po 100-110.

Ne smatram fb admine krivim NI JEDNE SEKUNDE stvarno, ako možete napraviti neku selekciju ili ukinuti skroz, ako ne opet dobro.

Lijep pozzz

student55

sve sto si napiso potpisujem

Irizar Century

#188
Nije to problem admina već komentatora jer administracija samo postavi sliku koja je najviše skupila lajkova a lajkovi se postižu tako što će se objava podijeliti i na stranicu firme, privatan profil, story ili preko Messengera molit prijatelje da ti lajkuju sliku.

To su ti "zlatna" pravila ako želiš da se nadaš da će se tvoja slika izvući a bez njih će ti određenu sliku lajkovati možda neki baš dobar prijatelj i ljudi bliski firmi čiji si autobus postavio.

Ali ono što je bitno tu je da je slika autorska, jer ima dosta njih skine sliku sa foruma čak i sa potpisom i postavi je kao svoju.




Armin Vučić

Marko_BL417

Ljudovi, koliko u BiH imamo buseva od ovog prevoznika sa ovakvom šemom? To je neki švedski prevoznik, ne znam tačno koji, a pored ovog Volva znam još Žakovu Setru 315 UL i Obolsovu Setru 31t UL-GT koja je prije Obolsa bila kod Žaka. Ima li ih još?


The_Dubster

Setra 319 UL kod STP Derventa

MAN464

Lukić Međugorje ime setru 319 ex Slavonija Bus a prije toga Švedska
Obolos trade ima isto setru 319 ex Švedska
STP Brod Euroliner niski plavi je isto od te firme mislim .

Marko_BL417

#192
Imate Vujovićevog Tourisma L 2015. parkiran noćas kod hotela Hills na Ilidži do sutra ujutro

Marko_BL417

Jel može usluga? Da što više ljudi da prijavi ovu strancu jer lik poskida sve moje videe i postavlja ih bez linka ka yt ili autora (yt imena). Stvarno nije u redu, evo do sad sam trpio (zapravo nisam ni trpio, bilo mi je svejedno), ali ovaj momak nema mjeru. Koliko je videa skinuo više ni ne brojim... Što je previše previše...

https://www.facebook.com/marcodecicco82/