Chat tema

Autor Amer, 29 08, 2017, 14:23:17 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

DWProski

Prema popisu (ovome):
2974. SARAJEVO NOVI GRAD MAN R 07 LION S COACH BIJELA M3 - AUTOBUS 2011 10518 294 DIZEL/LPG EEV 2 1 6 51 0
2977. SARAJEVO NOVI GRAD MAN R 07 LIONS COACH BIJELA M3 - AUTOBUS 2013 10518 294 DIZEL/LPG EEV 2 1 6 51 0

















The_Dubster

#151
Citat:Sto se tice buseve na LPG citao sam da je Scania to jako dobro unapredila i da nude to opcionalno

Citat: Slavisahttps://www.facebook.com/839765829372378/posts/3211967315485539/?app=fbl
meni ovo liči na CTSov MAN i neko se zaje*avao pa nalijepio LPG. Nije im to strano :D


Citat: DWProskiPrema popisu (ovome):
2974. SARAJEVO NOVI GRAD MAN R 07 LION S COACH BIJELA M3 - AUTOBUS 2011 10518 294 DIZEL/LPG EEV 2 1 6 51 0
2977. SARAJEVO NOVI GRAD MAN R 07 LIONS COACH BIJELA M3 - AUTOBUS 2013 10518 294 DIZEL/LPG EEV 2 1 6 51 0
nešto mi ovo pravo čudno... zna li se u kojem je mjesecu bila registracija?

The_Dubster

svi mi koji slikamo smo barem jednom imali ovu situaciju kad trebaš uslikati premijerno nešto
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=1Qx-12Ni_ww

akz

Da ne bi bilo samo da kudim, ko stigne neka lovi buseve ovaj vikend po Sarajevu, hrpa ih je jutros otisla na vikend za Valentinovo

Marko_BL417

Citat: akz  u 17 03, 2020, 18:32:56 POSLIJEPODNENe znam kakvo je prometno pravilo kod vas u BiH, ali kod profesionalnog vozača vidjeti da daje lijevi žmigavac u kružnom toku - nije baš primjereno, s obzirom da sam se navozao puno po raznim krajevima, svašta sam viđao, ali uvijem me 2 stvari fasciniraju oko kružnih tokova - a to je ovaj lijevi žmigavac i nepoznavanje prednosti u KT...

Kod nas se isto ne daje lijevi žmigavac dok se kreće u kružnom toku, to sam viđao po Italiji, ne znam jel tamo takvo pravilo, ali i meni to nema smisla

The_Dubster

... al BiH je država koja funkcioniše bez ikakvog zakona i smisla, pa se živi  :D

Elvoo01


The_Dubster

koliko vidim Gradačac...
i karma je čudno...

obolstrade

Imal neki dobrovoljac da objavi jedan video sa danasnjeg protesta autobuskih firmi iz srebrenika jer ja nemam kanal na youtubu. Ako neko zeli da mu posaljem video preko fb i ako se neko razumije u video obradu da to malo uljepsa bio bih zahvalan. Javite se preko pp

Marko_BL417

DWProski, ko je napravio ovu sliku, autora bi da nešto pitam


Marko_BL417

#160
Citat: Marko_BL417  u 21 05, 2020, 15:11:08 POSLIJEPODNE
DWProski, ko je napravio ovu sliku, autora bi da nešto pitam



Ne znam DWProski zašto ignorišeš da odgovoriš ali to dokazuje tvoju kulturu

Fino te pitam ko je napravio ovu sliku da autora nešto pitam a ti kuliraš :-D

DWProski

Prvobitno sam je našao ovdje:
http://srpskacafe.com/kategorija/infopunkt/banjaluka/page/197/
Iz EXIF metadata podataka fotografije sam pročitao da je napravljena 2011. Budući da tog izvora više nema, malo sam detaljnije potražio i pronašao sam originalni izvor na Flickru, koji ću svakako navesti kao stvarni izvor fotografije u tom postu:
https://www.flickr.com/photos/yugoslavia/5677363321/

A što se tiče tog "ignorisanja", vjerujem da znaš da bi ti puno prije odgovorio da si mi poslao privatnu poruku ovdje, ili na GP, umjesto što si me ovdje javno pitao, bez da si me i na kakav način označio.

Lzr

Treba da idem autom iz Srbije za Bosnu tamo posle 3.6., pa me zanima da li zna neko kakva je procedura za tranzit u HR, imam samo SRB državljanstvo? Ako je komplikovano, da idem na staru dobru Raču 😂

damir050

Molim za Savjet za Telefon Samsung A10

The_Dubster

Evo jedna i lijepa vijest

10 GODINA SA VAMA! 🚌
 
Ovih dana projekat BHBus slavi punih 10 godina postojanja i rada. 🎂🎉🎁
U proteklih 10 godina uradili smo mnogo stvari na promociji bh.
autobuskih prevoznika, napravili mnoga poznanstva, učestvovali na više
projekata i napravili mnogo mnogo mnogo slika.
 
Hvala svima vama koji ste s nama kako na forumu, tako i na portalu čitajući vijesti te ovdje na facebooku.
 
Evo kako je izgledao dio naslovnice našeg foruma kada smo tek krenuli sa radom
 
10 godina je iza nas, idemo dalje. ;)