Chat tema

Autor Amer, 29 08, 2017, 14:23:17 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Slavisa

Vidio sam na mobile.de WEISS prodaje 2 crna citylinera, jednog starlinera i jednu setru 500 serije

MAN464

Sad je Brišnikova 415 hd kod Coco Toursa . I izgleda super :)

Slavisa

#107
Mene samo zanima koje fotoaparate i objektive koriste SEMIR I TOMO jer su im slike prebrutalne

akz

Dvije institucije ovog foruma, uvijek je uzitak pogledati njihova djela, em sto bude uvijek zanimljivih slika, a i vidi se kako se radi odlican posao ;)

Semir

Citat: SlavisaMene samo zanima koje fotoaparate i objektive koriste SEMIR I TOMO jer su im slike prebrutalne
Sad tek vidjeh pitanje. Ja koristim Nikon B500, a dok Tomo ja mislim koristi Nikon L840

Slavisa

A koje objektive koristite za daljinu?

Marko_BL417

https://www.youtube.com/watch?v=re4fwGiW7rM

Kako to da mi video koji je uploadovan na yt prije 20 sati ima samo jedan pregled?! Jel nešto do mene, pa brojač ne pokazuje tačnu cifru ili do yt, ili jednostavno nemam dometa do ljudi? Imam 98 subova a samo jedan pregled :O

Inače ne bolujem od pregleda i lajkova, nego mi je čudno malo?!

The_Dubster

meni je sad 32 pregleda pokazalo

muamer

Može neko da mi se javi iz Banja Luke radi nekih informacija ?

m_junuzovic

Imao sam slobodnog vremena pa sam "preradio" logotip foruma i mala šala :D




Hare

#115
Citat: The_Dubster  u 27 07, 2019, 20:55:41 POSLIJEPODNE
Ovako javno želim da pohvalim našeg člana Hare, čijom je pravovremenom reakcijom danas spriječeno obijanje jednog autobusa i moguće nanošenje velike štete kako na busu, tako i vlasniku, a možda i putnicima.

Zbog daljih koraka, ne želim govoriti gdje i čiji je bus u pitanju, ali je reakcija Harisa bila odlična i drgo mi je da imamo ovakvog člana sa nama!


Hvala na lijepim riječima.
To treba biti dužnost svakog od nas da pomognemo kada se radi nepravda.

mate

To majstore, svaka cast na odrađenom poslu...nadam se da cemo imati priliku cuti i cijelu pricu pa da budemo upuceni u desavanja ;)

Marko NS

Svaka cast Hare kapa dole :) postalo je zalosno koliko se po evropi kradu busevi kao da je zvaka u pitanju.

Bzzz1

Svaka cast Hare ! Dobro se dobrim vrati

Marko_BL417

Dobar je ovaj redizajnirani logo


Jedno pitanje za Sarajlije i one koji čisto idu tamo autom, jel na glavnoj ulici, od Stupske petlje prema gradu (i obratno) kamere hvataju na žuto? Jer sam vidio da svi koče kad krene treptati zeleno. U Banjaluci možeš proći i na žuto (ako se držiš ograničenja) i neće te uslikati