Chat tema

Autor Amer, 29 08, 2017, 14:23:17 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Amer

Poštovanje, zanima me što vi vozači/organizatori forsirate od muzike u autobusu?

Ja sam u prvoj ekskurziji imao mješovitu populaciju, omladine - starijih zena tako da sam skidao novijih par za voznje baš (Viki - Mogu Mogu, Rodjendan i itd), bilo ih je i od Stoje, Mile Kitica, Juzni vjetar uglavnom jer njih najvise slusam tako da, bilo je i solo pjesama.
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

starliner

Krkanluku, turbofolku kojekakvim remix-ima, DJ-ima nije mjesto u autobusu!!

Dani

Mislis? Organizujem putovanja vise godina. I imao sam dosta grupa. I uvjek imam snimljene svakakve muzike. I uvjek ispunjavam zelje svima. Naravno da cu i "krkanluk" pustit, i remixe i sve, jer ce ti putnici poslije opet ic samnom ako im ispunim zelje. Tako se opusti atmosvera u busu i na samom putovanju narocito kad je to duzi put. Na usb-u uvjek imam i par epizoda lud zbunjen normalan i to uvjek rado gledaju. Sta vise, na neka od putovanja sam nosio harmoniku, gitaru, svirao te kako ti kazes krkanske, i stare dobre narodnjake, i vjeruj mi zadovoljstvo putnika je mnogo lijep osjecaj. Pa se ti putnici opet vrate meni na sljedecem putovanju. To je zadovoljstvo. Takodjer zadovoljstvo je i kad organizujes neko putovanje, objavis reklamu i u startu znas da imas 10-15 ljudi koji sigurno idu zbog tebe, tvoje organizacije i vrlo bitnog faktora a to je to ispunjavanje zelja.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk


Bzzz1

Danas za utakmicu Belgija-BIH vozili:
Hare,Suki Tours,CTS(belgijance),Suza,SuperStar,Konjic Bus,Kondor,Posusje bus,Hukic Tours,Gips Tuzla,PPZ Zavidovici

Irizar Century

Koji su autobusi vozili znaš li

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Armin Vučić

Bzzz1

Suki-Neoplan
CTS-Starliner,Sprinter,4x Lions Coach
Suza-Iveco Cacciamali
Superstar-2x Tourliner
Konjic bus-Man
Kondor-Lions Coach
Posusje bus-Setra 315gt
Hzkic-Travego
Gips-ono cudno sivo,valjda Guleryuz
PPZ-Ares

Irizar Century

Izgleda da je Karupovićeva web stranica zaražena virusom.
Trenutno mi ovako izbaci




Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Armin Vučić

The_Dubster

Vraćanje tahografa na zimsko računanje vremena. Jaaaaako bitno za danas i sutra :D
https://www.youtube.com/watch?v=CaQiAbppsFg

Manas

Ima li neka stranica gdje se mogu vidjeti svi busevi koji su bili na nedavnoj ceremoniji Busworld?


Bzzz1

Jednom ima da odem na taj Busworld.Naravno ako odem bhbus prvi dobija slike :)

Manas

Hvala lijepa  ;D Stvarno ima lijepih modela kao Beulas, pa i neki kinezi su lijepi iako je kvaliteta upitna kao Golden Dragon i Yutong...Al vrh su mi Volvo, MAN i Neoplan  8)

mate

Ekipa ovih dana vam je hrpa autobusa u Sarajevu na doceku Nove godine, jutros je samo preko GP Sl.Brod/Bos.Brod preslo sigurno 30ak autobusa, plus jos sto su jucer isli, te sto su iz drugih krajeva doslo, ne bi me cudilo da za docek bude sigurno 100injak buseva s strane, pa tko je u mogucnosti, aparat u ruke i na posao ;D

The_Dubster

možda se ja sutra malo provozovam u jutarnim satima od Ilidže do Baščaršije da vidim šta ima :D

Bzzz1

Vecina parkirana iznaad vijecnice