Transturist Tuzla - Razno/Diskusije

Autor Semir, 17 10, 2015, 17:42:41 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

The_Dubster

#120
registracije novog MAN-a M62-A-859 i biće br 273. Skinuli su one naljepnice prvog vlasnika i izgleda prelijepo u TT natpisima

damir fido

Neki dan prodaju kartu do Zvornika (na liniji za Srebrenicu u 13h), Sluzbenica na AS Tuzla kaže da obavezno stane na izlazu iz Tuzle na Brčanskoj malti na gradskoj stanici što i sam znam pošto u blizini stanujem. I autobus hladno prodje i ode.Još vozač nešto nervozno maše rukama kada smo ga pokušali zaustaviti.Zar ne bi trebalo da imaju evidenciju o prodanim kartama pa da ne pune bus na glavnoj AS ili da pošalju veci bus a ne Tourino, ako je prodano više karata.Ako je obečano da stane usput, valjda treba ostaviti mjesta.Mislim da je to veoma nekorektno.Pratio sam prijatelja a čak je mozda izgubio vezu iz Zvornika za dalje.

Marko_BL417

Još pogotovo jer je njihova i autobuska, zapanjujuće je da su tako neorganizovani

obolstrade

Registracija mana sto je dosao sa onim najnovijim a koji je identican onom sto nosi table K39-E-017 nosi tablice J78-O-758


The_Dubster

Jesu to uveli neku liniju za Mostar?
Neko jutro vidim Starliner II u Blažuju, slikao sam ga al nije dobro ispali, a prekjučer vidim iza podne njihov MAN na brzoj cesti prema Ilidži i čini mi se da je tabla pisalo Mostar pa nešto...

Servistrans_belmynn


obolstrade

Tu liniju je vozio litvatrans zatim enatrans pa apb mostar sad je vozi transturist

damir fido

#128
Citat: Manas  u 04 02, 2024, 23:29:39 POSLIJEPODNE



AUTOBUSI Ex-YU/facebook

U vrijeme fotografisanja ovi autobusi nisu imali veze sa Trans Turistom s tim što je ovaj braon prešao u Trans Turist dosta kasnije a plavi u Road.Pripadali su prevozu radnika Kreka.Plavi je često vozio TZ sportske klubove i bio mi je komšija :D.Sječam se kad su stigli iz Njemačke mislim 1996.Fotografije su nastale u krugu prevoza radnika odakle sada polazi Kantić.

Manas

Preuzeli su liniju Tuzla-Banovici od Transmonta.

The hicMe

Citat: mategledajući post iznad, definitivno šteta što nije i ovdje upotrebljena prepoznatljiva TTT shema
Slažem se, koliko mi je kod APB nova šema ljepša od stare, ovdje mi je ružnija.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!