Transturist Tuzla - Razno/Diskusije

Autor Semir, 17 10, 2015, 17:42:41 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 11 Gosti pregledava ovu temu.

Busfahrer

Gledam njihov FB i vidim da ne voze nedeljom za Njemacku, pa zar nedelja nije jedan pd jacih dana posebno za München?

Kako im rade ove linije za Kladusu i Split?

Manas

Subota im je bas jaka sto se tice Njemacke. Split mislim da im dobro radi, Kladusa mozda losije jer ima previše kilometara da bi bila isplativa. Pula im je jedna od jacih linija. Jedan njihov kolega mi je pricao da je preko ljeta bila 4 KM po kilometru zarada.

mate

Samo da vrate večernji polazak iz TZ u 19.00 i jutarnji iz Pule u 7.00...još bi bili bolji rezultati...Sad je TZ i ostatak mjesta do Orašja ostao samo na jednoj liniji sa SB, ZG, RI i PU...a nekad su bila po 2 polaska za Pulu i po 2-3 polaska za ZG

Manas

Takodje ona popodnevna linija za Zagreb je bila bas jaka. Znam često da dodju u Brcko i ne mogu primiti putnike jer nema mjesta.

Ubrzo im dolaze dvije prinove u vidu MANa i Neoplana 2015 god., a nezvanicno na ljeto nekoliko novih autobusa.

Iveco kombije su prodali Centrotransu Istocno Sarajevo, a Isuzu koje su kupili od APB su raspoređene na prevozu radnika.

Djordje380

Manas, šta im je sa Starlinera 2 generacije? Na kojoj liniji je? Često je vozio za Beograd, ali od skoro stalno šalju Starlinera 1 generacije.

Manas

Bio je prebacen na prevoz radnika pa su ga vratili opet na Beograd. Noviji Starliner je iso par tura za Njemacku.

Djordje380

Da li se zna na kojim linijama će saobraćati novi autobusi?

Manas


Djordje380

Hvala, nadam se sada da će često opet bijeli Starliner 2 voziti za Beograd. Prošle sedmice je bio MAN.

damir fido

U zadnje vrijeme  Starlinera 2 veoma često vidjam za Beograd na popodnevnoj liniji u 16 i 20 sati.Jučer je išao.

Manas

I ostat ce na toj liniji. Kratko ga je mjenjao ovih dana stariji Starliner.

Djordje380

Danas je novi MAN bio na jutarnjoj liniji za Beograd.

Manas

#102
Citat: Servistrans_belmynn  u 02 04, 2022, 14:32:04 POSLIJEPODNE
Sarajevo - Gradačac
Je li ovo nesto novo da TTT vozi za Gradačac?



Uvijek je i vozio. Radnim danom iz Sarajeva u 17, vikendom u 18, povratak iz Gradacca svako jutro u 5:30.

ja5ko

Kako sad radi ova linija posto većinom voze s velikim autobusom.

Elvoo01

Citat: ja5ko  u 08 06, 2022, 22:23:56 POSLIJEPODNE
Kako sad radi ova linija posto većinom voze s velikim autobusom.

Solidni su sa putnicima, 2 puta sam putovao iz Vakufa uvijek bude pola autobusa popunjeno, kad idu iz Kladuše za Tuzlu mislim da su još popunjeniji.
Često bude Setra na liniji