Transturist Tuzla - Razno/Diskusije

Autor Semir, 17 10, 2015, 17:42:41 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 6 Gosti pregledava ovu temu.

damir fido

Izgleda da farbaju Eurolinere u bijelo. Danas sam vidio jednog.

The_Dubster

Jedan je bio ofarban već u aprilu i tad se trebao unutra malo još raditi. A vjerovatno su njega pratila i ostala dva, a četvrti je koliko sam čuo u rashodu

Manas

Moze neko pojasnit koja je razlika izmedju TT i Globtura ilu liniji Dortmund-Tuzla-Olovo?

mate

Nikakva kao i na liniji Sarajevo - Dortmund gdje sad voze CTS i GT, kako su TTT i CTS raskinuli suradnju s Touringom, sami voze linije, a Globtour (citaj: Touring) vozi isto sam, tako da se desi da na istoj relaciji u isto vrijeme idu 2 prijevoznika...

np_97

Ne idu u isto vrijeme, CTS ide u 08:00, a Globtour idu u 09:00 iz Sarajeva.

The_Dubster

a iz Tuzle znači bukvalno u minutu kreću i jedni i drugi?

Zašto onda naše ministarstvo prometa i komunikacija ne reaguje na ovo? Smiješno...

A jel se zna koliko je karta kod jefnih a koliko kod drugih na TZ-Dortmund?

mate

A jbg, vidis da je sve moguce, ocito se Ministarstvo i Komora nece zamjerati nikome pa ne reagiraju

Semir

Danas je saopšteno da se Trans Turist Tuzla i zvanično pridružio zelenoj mreži Flixbusa.

FNX

Citat: Semir  u 15 11, 2017, 13:03:06 POSLIJEPODNE
Danas je saopšteno da se Trans Turist Tuzla i zvanično pridružio zelenoj mreži Flixbusa.

hoce li bit prinova ? :D

The_Dubster

Vjerovatno, ali nije rečeno ništa o tome kad TT počinje voziti...

Marko NS

Svaka cast na saradnji i nadam se da ce biti neka prinova iz Evo Busa  :P
Ali ne znam kako se nekim prevoznicima isplati voziti za njih , mozda su ipak bolji uslovi u Bih sto se cene tice nego u drugim zemljama.

damir050

#26
Da se  ne izplati nebi Prevoznici vozili za Flix

Marko NS

#27
Jeste ali ja sam cuo za neke niske cene pa sam mislio da neko zna mozda konkretno kakvi su uslovi u BIH .
Koji im je bus trenutno najnoviji ?
Hvala unapred. :D

Manas

Kako sam cuo placaju 1 euro po kilometru..firme nemaju nista sa kartama niti imaju neki procenat od njih..s obzirom da danas gotovo svaki prevoznik vozi za njemacku i da je rijetkost vidjeti krcate buseve (osim Kantica), ovo je siguran prihod imao 1 ili 41 putnika...Opet ako neko zna vise detalja nek me ispravi, jer ne znam jesu li sa svakom firmom isti uslovi dogovoreni.

damir050

Kolega ne bi se slotio ,da Nemaju  svi Prevoznici  Krcate Autobuse  za De