Fudeks, Beograd

Autor The_Dubster, 24 08, 2017, 21:38:34 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.


FIPI UNILINES


Marko NS

Beograd-Paris :)
Setra 431 DT EURO5.

Marko_BL417



Doki21

Danas kraljica u Vukovaru-Setra S417GT-HD,2008.,52 sjedala, automatik,vrlo očuvana setra za godine,inače ovo je bivsa BG-930-DŠ,samo sa novim regama,veliki pozdrav vozaču Zoranu s kojim sam se jako lijepo ispričao i koji mi je odgovorio na svako moje pitanje bez po muke, nažalost nakon 22 godine rada u Fudeksu za 2 godine bi trebao u mirovinu, proputovao je cijeli svijet od Rusije do Španjolske,na moju radost i sutra su tu tako da možete očekivat slike i sutra ;) :)







PS. Čika Zoran se ispričava na blagoj neurednosti busa jer je bus u trenutku slikanja bio na zadatku 8)

Marko_BL417

#66
Razumije se, bus je na radnom zadatku i niko ni ne očekuje 100% čist bus, ovo je još i odlično kako zna biti. 52 sjedišta na 14 metara je fenomenalno

Doki odlične slike kao i uvijek, pozdrav čika Zoranu, uz želju da i naredne dvije godine odradi bez većih problema na putu, imaće čega da se sjeća kad bude u penziji, proputovao je dosta :) Ako već budeš u prilici pitaj ga jel bus ima 8 ili 12 brzina.

Doki21

Jeste,bas sam se bio iznenadio kad je rekao 52 sjedala,ali je bas fin razmak za noge i ima bas dosta mjesta,hvala u Cika zoranovo ime,prijenjet cu mu sutra,sto se tice brzina, bus ima 12 brzina

FIPI UNILINES

Ni jedan Fudeksov autobus nije izašao iz garaže a da nije prošao detaljno sređivanje enterijera. Izuzetno veliki akcenat bacaju na higijenu. Imao sam prilike da putujem i nekim prevoznicima gde se mogla i paučina videti, ali Fudeks stvarno vodi brigu i spolja i iznutra.

Doki21

#69
I eto došao je bio kraj druženja i početka jednog prijateljstva,bilo mi je drago da upoznam ovakvu ljudinu od čovjeka,cika Zoranu želim svu sreću ovog svijeta i još puno sretno prijeđenih kilometara i naravno bez incidenta,do sljedećeg puta nadam se što prije ovako kao prijatelji ili možda kao kolege vozači (vidjet ćemo ;) )nadam se da su se lijepo proveli i šaljemo vam veliki pozdrav iz Vukovara  :)






PS.oprostite mi na puno slika,ali ovo je za dragog Čika Zorana :)

Marko NS

Setra 515 HD na liniji Budimpesta-Novi Sad-Beograd.

damir050


The_Dubster

Bila je i Setra il 416 ili 417 troax GT-HD još za vikend na Ilidži

The_Dubster


Slavisa

#74
U BL na parkingu kod Kampusa fenomenalna 516 HD dvoosovinka