Prevoz Vuković, Kozarska Dubica/Prijedor

Autor Cehajic, 21 10, 2015, 09:10:08 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

The_Dubster

veoma moguće, ali sačekat ćemo da Siniša javi tablice i bivšeg vlasnika

Marko_BL417

Kupljen je od nekog prevoznika iz Busovače a dok ne dođe info o tablicama, evo slika iz Opatije koju šalje Borislav


Marko_BL417

#167
Amar je pogodio, jest ex. Edis prevoz, hvala Siniši na slici


Marko_BL417

Milivoj večeras za San Remo





A Maza za Srednju Evropu (tura Prag-Beč-Dresden)



Ako ve bude po planu, idućeg vikenda ćemo na forumu imati i 417 GT-HD :D Pozdrav kompaniji!

Marko_BL417

#169
Ova objava je u znaku kraljice drumova, Setre S 431, noćas su i ostale 3 stavljene u pogon :D

Idemo redom, u 23:30 u Temišvar je otišao Kečan i Rašo





Zatim u 01:00 je za Beč i Bratislavu otišla bijela (Mitar i Borislav), ali nju nisam slikao, ima snimak na instagram stranici agencije - story

I u 04:00 su sa crnom Siniša i Peđa otišli za Mađarsku u saradnji sa drugom turističkom agencijom





Pozdrav vozačima i rukovodstvu kompanije!

Marko_BL417

Druga petica je u Istanbulau a 417 na Zlatiboru. Borislav se javlja slikom iz Beča



A Maza šalje predivne slike sa nekih svojih putovanja




















Marko_BL417

Prinova pred polazak na svoje prvo putovanje, i to u Budimpeštu. Prve slike su mi razmazane, mislio sam da je do svjetla ali nije mi bila obrisana kamera. Svejedno ovo nije finalni izgled, čekaju se bočni natpisi, nisu se stigli odraditi. Pozdrav Sretku i Kečanu

















Sretko šalje sliku iz Budimpešte



A Sina iz Milana


Marko_BL417

Pozdrave šalju Siniša iz Đenove i Maza iz Pariza




Marko_BL417

Siniša šalje slike iz sunčane Šiajcarske - Lugano





A Borislav se javlja iz Verone


Marko_BL417


Marko_BL417

#175
Danas u Banjaluci, vanredna vožnja


Slavisa


Marko_BL417


Marko_BL417

Juče sam išao u Split, vozili me stari znanci Vladislav i Kečan i već odranije poznata smeđa Setra S 417 HDH. Ljubaznost i fleksibilnost vozača i vodiča je za najvišu moguću ocjenu. Kao i uvijek vratio sam se pun pozitivne energije i pozitivnih utisaka što mjesta koje posjetio, što odabirom agencije i njihovom odnosu prema klijentima. Topla preporuka!




Marko_BL417