ZET, Zagreb (HR)

Autor buSHunter795, 21 10, 2015, 07:01:44 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

MAN Truck bus


MAN Truck bus

Kako sam i obećao. Detaljno poslikan MAN Lion's City G. Poslikao mi je jedan vozač i poslao slike!
Putnički prostor

MAN Truck bus


Marko NS

MAN Truck bus , kako su se pokazali ovi Citari u Zagrebu ?
Hvala unapred  :D

MAN Truck bus

Vrlo dobrim. Imaju par grešaka kao što su display često ostanu mrtvi pixeli ili jednostavno ne rade, zatim 3. i 4. vrata su automatska tako da kada su gužve česti su problemi sa zatvaranjem vrata.
Pošto vidim da su ti se Citari svidjeli evo Citaro #557 na novoj liniji 241 Glavni kolodvor - Veliko polje

I Citaro #202 čeka polazak na liniji 218

Marko NS

#35
MAN Truck bus bas su super slike  :D
To za vrata imaju problema i ovde gde ja zivim nikako nisu mogla da se zatvore ali koliko vidim na novim Citarima C2 je problem resen  :D

MAN Truck bus

Stvar je u tome da novi C2, koliko znam to imaju u Hamburgu, su napravili da kada ljudi prestanu izlaziti ali samo stoje na vratima onda vrata puštaju zvučni i svjetlosni signal i zatvaraju se.

Marko NS

Da tako je i ovde i onda se zatvore nije kao na prethodnim Serijima da ne moze.

MAN Truck bus

Autotrolej Rijeka je npr naručio Citare G II Facelift sa ručnim otvarananjem i bili su dobri ali su se prečesto kvarili pa su ih vratili i dobili su za zamjenu Conecte niskopodne sa 400ks i ZF 6 brzina također vrata ručna i nemaju problema.

Marko_BL417

Drugari, za dalju diskusiju o MB Citaro autobusima, molim vas da se preselite u temu "Mercedes - gradski i prigradski autobusi".

MAN Truck bus


MAN Truck bus

Evo novih slika!
MAN SL 283 #69 ( :mrgreen: ) na liniji 324.
Na terminalu Velika Gorica.

U Čičkoj Poljani.

Zatim malo MANova NL 263 iz 1999.

Jedan MAN Lion's City 2009

MAN Truck bus

#42
Molim moderatore da isprave prvi post. S 1.1.2018 ZET više nije u Zagrebačkom holdingu već je zasebna firma Zagrebački električni tramvaj d.o.o.
Od rashodovani su 659, 819 i 535. 659 i 535 izgorili, 819 rashod.
Dodati linije 241 Glavni kolodvor - Veliko polje i 264 Dubec - Jesenovec.

MAN Truck bus

Ne mogu više urediti stari pa ću dopisati. #516 također rashodovana.


Sent from my iPad using Tapatalk

Bzzz1