ZET, Zagreb (HR)

Autor buSHunter795, 21 10, 2015, 07:01:44 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

tomo

#15



















MAN Truck bus

Mercedes Benz O405N2 gbr 819 više nije u prometu.  :)

MAN Truck bus

Urbanway je gradski autobus,a Crossway školski! :)

MAN Truck bus

Današnja serija usudio bih se reći lijepih slika :D
Mikulići

Borčec

Bizek

mate

#19
ZETovci na međunarodnom prijevozu










tomo

#20

























MAN Truck bus

Novi MAN Lion's City G u prometu.

Došlo ih je 10, imaju MANov motor sa 360 ks i mjenjač VOITH 854.6 sa SensoTop senzorom. Odlični su vrlo su brzi i startni u prometu su od srijede.

MAN Truck bus

Evo jedan Citaro na liniji Glanvi kolodvor—>Dugave

MAN Truck bus

Mercedes Benz Conecto

Tahograf zaostao u razvoju

Marko_BL417

Citat: MAN Truck bus  u 29 10, 2017, 19:11:59 POSLIJEPODNE
Novi MAN Lion's City G u prometu.

Došlo ih je 10, imaju MANov motor sa 360 ks i mjenjač VOITH 854.6 sa SensoTop senzorom. Odlični su vrlo su brzi i startni u prometu su od srijede.

Koliko ih je stiglo, koje su godište, jesu novi ili polovni i, ako su polovni, odakle su stigli?

Kad budeš u prilici, hoćeš liga detaljno poslikati? (unutrašnjost, harmoniku i instrument tablu)

Dreamwalker

Napisao ti je čovjek. Stiglo ih je 10. A za jednog poznavaoca autobusa bi trebao prepoznati novog MAN-a i polovnog MAN-a bez obzira kaj su već 10 godina isti.

Marko_BL417

Moja greška, pročitao sam to još juče, ali sam smeo.

A mislio sam jesu li baš novi novcati stigli ili su ipak sa kojom hiljadom na satu?

Dreamwalker

Novi novi. Imaju kilometara koliko ima od tvornice do Zagreba. Općenito Zagreb, Rijeka i Dubrovnik, a možda i još koji grad u Hrvatskoj nabavljaju isključivo nove autobuse.

MAN Truck bus

Kada budem u prilici, poslikat ću kabinu i putnički prostor.

Marko NS

Dobri su ti novi Manovi , ali vozaci sto voze njih samo jednu seriju starije ali isto Euro 6 kazu da je jedan drugi Gradski bus udobniji i nekako stabilniji  :)
Man se dosta popravio sto se da primetiti  :D