Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije

Autor Semir, 17 10, 2015, 17:41:59 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 25 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417

Pa znam al većinom ide isto, 431, 517, 417, eto za ovog novog Tourisma se moglo obajijestiti ranije ako se već znalo...

Busfahrer

Posto si cesto na AS zasto ne slikas Kantica, Bakica, Express Trans, MB Reisen,...
Da vidimo ko sta jos vozi posle korone, vozili Kantic CH jos preko BL, Bec je ukinut

Marko_BL417

Zato što sve to imam(o) poslikno, ni ne idem više toliko na stanicu, samo po dojavi ili ako se zateknem tamo slučajno a polazi neki bus za inostranstvo.

Drugo, svi ovi što si nabrojao svake dvije sedmice promijene režim saobraćanja, čas idu 2x sedmično, čas idu 3x, čas ne idu nikako

Za CH Kantić ide, kako rekoše, četvrtkom i nedeljom u 14:50

Nova godina je davno prošla, ni na kraj pameti mi nije bilo da su ovako opterećeni polasci sredinom januara, a ne 2-3. januara...

Surinam

Otprilike do 20 jaunara bude guzve, poslije toga smirivanje do Pravoslavnog i Katolickog Vaskrsa.


Busfahrer

#349
U Njemackoj je bio praznik i 6.januara tako da je najvise ljudi ostalo do ovog vikenda.
Nije lose neke buseve i ponovo slikati.
Sto se tice Kantica ne znam zato su mjenjali ratkape sa 517

Surinam



Irizar Century

#352
https://live.staticflickr.com/65535/51885044923_9aa12d25d9_o.jpg



The_Dubster: Uklanjanje IMG koda, jer slika nije dobrog kvaliteta
Armin Vučić

The_Dubster

#353
Citat: Marko_BL417










Zna li neko šta je s ovom ekipom koja je vozila đake u Tešnju?
Citylinerima N116 i N1116/3 te Skylinerima, Setrama dvojkama, trojkama... ???

The hicMe

Setre trojke uz N1116HC vidjam, bila je i jedna 215HD donedavno. Bilo koji N116 se odavno ne vidja kao ni Skyliner
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The hicMe

Tri Setre 215HD, tri Neoplana N116, oba N122 i Setra 328DT bez tablica tu na parkingu. 
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Busfahrer

Vec dva nova Tourisma sam vidio da imaju ratkape od Setre 400, a i na neke 517HD su stavili stare ratkape.
Ok na Setru jos i ide, mada su meni licno nove puno ljepse, ali na Tourisma je katastrofa.
Ko se sjeca Kantica od prije 10 15 god, tad im je odrzavanje bilo perfektno, cak i 215HD je bila sa originalnim ratkapama

ja5ko

#357
Citat: damir fidoTuzla.



Mečka je avion al ratkape su ga jebale za sve pare.



The_Dubster: sređivanje citata i prebacivanje posta u odgovarajuću temu.

FIPI UNILINES

Zna li neko, koliko Kantićevi autobusi što rade Nemačku i te duže relacije ( St. Gallen, Amsterdam i slično) prelaze kilometara godišnje?

damir050

Po Liniji od 1000 Km  pa na Dalje
Sto se tice Njemacke ,Mjesecno prave od 1100 - 2500 km , Ako ne  i  vise