Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije

Autor Semir, 17 10, 2015, 17:41:59 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 7 Gosti pregledava ovu temu.

Busfahrer

Imaju li putnika za Bec? Malo mi je cudno da nikad nisam vidio peticu za Bec, a kad su uveli tu liniju vozili se mjesec dana besplatno

Surinam

Kako kad.
Bar ovo što sam ja viđao na stanici u Banja Luci.

patakmeister

#152
Na liniji za Bec veceras stao u Klasnicama bus i nema dalje registarske oznakeM67-T-593

Irizar Century

Jedno pitanje

Sutra putujem za DE sa Kantićem linija je Jajce-Frankfurt

Zanima me da li se u Banja Luci presjeda u neki drugi autobus ili ne.







Armin Vučić

Surinam

Presjedaš ako ideš u Nirnberg, Ingloštad i tamo na istok kaBerlinu....
Doduše, u Minhenu presjedaš.
Ako ideš za Minhen, Študgart il gore ka Franfkurtu ne bi trebao presjedati.


nick

Danas na vecernjem polasku preko Banja Luke 3x 431-DT za Njemacku.

nick


Ima ovome busu dobrih 10 godina i jedno 2-3 miliona na satu, ali to je Setra 😛
Jel' bila guzva jucer?

Busfahrer

Mislim da ovaj bus trenutno radi transfer Nürnberg München, prije je bila 415 GT HD

nick


Irizar Century

Tabla je bila Frankfurt-Sarajevo, nas je pokupio u Nurnbergu i nije bila gužva do Minhena.

U Minhenu su svi morali presjesti u druge buseve, pa je npr. u mom busu bila ogromna gužva do Banja Luke.
U Banja Luci je najviše putnika izišlo.

A to za kilometražu sigurno ima 2-3 miliona jer je i ova S 517 HDH sa kojom sam došao na pragu da postane milioner.

Trenutno na satu ima 921.000 i kusur kilometara.



Poslano sa mog SM-J400F koristeći Tapatalk

Armin Vučić

akz

Citat: Irizar Century  u 21 06, 2019, 11:09:11 PRIJEPODNE
ali sam u Minhenu morao presjesti u S 517 HDH koju nisam mogao slikati iz više razloga.


S kojom si to isao nazad, da u tolikom trajanju voznje nisi ni jednu sliku okinuo...ocito si nest zajebao pa vozaci nisu dopustili slikanje...
A po kilometrazi pretpostavljam da je to jedna od prvih koje su stigle kod Kantica...za koju godinu eto njih i na Zagrebu :D

Marko NS

#161
Nije da ga branim ali kad se voze nasi oni vole da se okupe oko celog busa kad je pauza , a jos ako hoces da slikas bus najbolje ne moj posto krenu da se cude sto to sad :D
Bas se dobro vozi kod Kantica , ja sam video jednu Setru 516 HD/2 ex Flixbus na mobile.de 2015 godiste ,ne znam jel bas vozena 4 godine imala je 1560000 km svaka im cast  :D

Irizar Century

#162
Citat: akz  u 21 06, 2019, 22:18:41 POSLIJEPODNE
Citat: Irizar Century  u 21 06, 2019, 11:09:11 PRIJEPODNE
ali sam u Minhenu morao presjesti u S 517 HDH koju nisam mogao slikati iz više razloga.


S kojom si to isao nazad, da u tolikom trajanju voznje nisi ni jednu sliku okinuo...ocito si nest zajebao pa vozaci nisu dopustili slikanje...
A po kilometrazi pretpostavljam da je to jedna od prvih koje su stigle kod Kantica...za koju godinu eto njih i na Zagrebu :D

Vozio sam se u Setri reg.oz E81-O-105, a ostalo ti je Marko objasnio.

Uostalom bila je noćna vožnja i rijetko se stajalo.

A na stanicama po BiH je pauza trajala toliko da samo putnici koji izlaze skroz iziđu, izvadi se prtljag i nastavlja se dalje, 2 minute plafon.



Poslano sa mog SM-J400F koristeći Tapatalk
Armin Vučić

Busfahrer

Koji je dan bio stijeda ili cetvrtak pa jevtolika guzva bila i koji su jos autobusi isli?
417 HDH sad radi taj transfer do Nürnberga nevznam zbog cega su zamjenili autobuse mislim da nema toliko ljudi do Nürnberga

Irizar Century

Četvrtak je bio

Gužva jest bila išle su dvije S 517 HDH i jedna S 517 Hd za BiH.


I kod Halilovića je izgleda bila gužva pa su išle zlatna i bijela Astromega i jedan crveni Altano ka BiH


Poslano sa mog SM-J400F koristeći Tapatalk

Armin Vučić