Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije

Autor Semir, 17 10, 2015, 17:41:59 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 19 Gosti pregledava ovu temu.

Bego96

Zna li neko vise sta je se desilo sa 431dt imala je neku nezgodu u HR slupana je vozaceva strana

The_Dubster

e sve si nam rekao sa ovo Setra 431 DT. Sreća pa ima jedna da znamo koja je tačno...

nick

Ima na faceu slika, najnovija 431ca je u pitanju. Tablice zavrsavaju sa 711
Nemam pojma sta je bilo, meni se ne cini pretjerano strasno

Bego96

Ima na fb stranici autobusi i kamioni ali se ne vidi bas dobro reg.oznaka a opet ima lijepe stete na busu, sad kako je doslo do nezgode nezna se

Surinam

Čini mi se da je promjenjena satnica linije za Frankfurt iz Banja Luke. Dosad je kretao u 19:20, a večeras u 19:00.
Autobus za Beč nisam ispratio, ali cijenim da je on u svom standardnom terminu oko 19:20 krenuo.
Dok sam bio na stanici bila su oba tu.
Za njemačku je otišla Setra 517hd, za Beč 416-ka.
Što se tiče putnika nije bio pun ovaj za Njemačku, al nije ni udarni dan, niti je sezona.

noriscace

Da, za Frankfurt sad kreće u 19:00 iz B.Luke, to je linija iz Jajca..oko 18 i 15 već dodje na stanicu, dok je bila linija Sarajevo-Frankfurt kretao je u 19:20, a Beč standardno..19:25

Busfahrer

Na kartama pise da imaju polaske za Holandiju, Belgiju i Luxemburg plus Merzig, Kaiserslautern...

nick

Najavili su jos prosle godine da ce poceti voziti Holandiju, Belgiju, Luxemburg i Italiju. Da li su poceli ne znam, ali ne vjerujem. Bila bi sigurno negdje reklama na face-u

The_Dubster

švicarski dio nabavio Setra Final Edition, yal 416 yal 417 GT-HD, nisam vidio dobro, boje truhle višnje

Semir

nije niko uzeo nego otvorili još jednu firmu AK Reisen

The_Dubster

informacija objavljenja na njihovoj stranici Kantić Exkluziv, pa sad...

Surinam

Večeras za Njemačku setra 517HDH, a za Beč Setra 415.
5 vozača, 3 u busu za Njemačku, 2 za Beč.

Malo mi bilo neprijatno slikati, direktno ljudi (vozači) u mene gledaju  :D

Jel se u Minhenu radi presjedanje za Ingloštad, Hanover, itd?

nick

Bila je i 431 DT, ali nije ulazila u Banja Luku.
Ako je bus na karticu, idu tri vozaca i jedan radi tzv. izvoz, vozi po Bosni do Gradiske i izadje, ostala dvojica nastave za Njemacku, jer bi inace probili vrijeme voznje. Ovako ide glat. A ako recimo samo dvojica krenu iz Bosne tesko da stignu do Frankfurta, obicno se ujutro mijenja posada u Minhenu. Isto tako u kontra smjeru, iz Dortmunda npr. krene jedna posada i u Minhenu navecer druga posada preuzima i nastavlja za BiH.
Ako ne ide linija za Berlin, onda se presijeda ujutro u Minhenu za Ingolstadt i Nirnberg, a kad vozi Berlin onda obicno u Sloveniji negdje, sve zavisi od granica pa gdje se sretnu linije.
Za Hannover i Hamburg nema presijedanja, jer je marsruta skroz drugacija i Hamburg uopste ne ide na Minhen, vec na Passau, Regensburg i dalje gore. Oni su mislim jedini koji tako voze za Hamburg.

Surinam

Hvala na odgovoru.

Evidentno, dobro organizacija.



Busfahrer

Jel idu dva autobusa sve do Njemacke ili spajaju Jajce i Sarajevo preko BL?
Jedna 415GT HD vozi München-Nürnberg, kad ne ide Berlin.
Iz Hamburga su brzi minimum 2 3 sata od ostalih