Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije

Autor Semir, 17 10, 2015, 17:41:59 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 14 Gosti pregledava ovu temu.

Marko NS

Super znaci Bih ce dobiti nove 531 DT .
A Setra 519 HD izgleda odlicno uzivo .
A kad ce doci te one ?  :D

nick

Citat: The_Dubster  u 05 08, 2017, 17:24:41 POSLIJEPODNE
satnice su im inače strašne, ali je cijena dobra, pa sad ko putuje na njemu je da odluči - jeftino ili ekspresno :D
Ne znam sta bi ti rekao. Ko putuje iz Sarajeva i Zenice navoza se momacki po Bosni. Doboj, Banja Luka i Tuzla su odlicno povezani i brzo se izadje na autoput u HR. Ona brza linija u 17:00 iz Minhena preko Broda je po meni odlicna i bas se brzo stigne (oko 03:00 udje u Bosnu ako je na granici normalna situacija) i mislim da je samo pitanje vremena, kad ce iz Sarajeva da krene neka rano jutarnja linija preko Broda, mozda oko 05:00 da bi se spojila sa linijiom Zvornik-Augsburg

noriscace

#47

To je ta linija preko Banja Luke..oko ponoći je na Bregani ja sam putovao prije 10ak dana za Minhen, išla su 2 busa iz Bl obe 517HDH, jedna isla samo do Ninberga gdje je bilo presjedanje za Berlin, a druga je išla do Frankfurta.. Što se tiče vozača i autobusa čista 10ka sve pohvale jedino malo to trajanje putovanja BL-Minhen 13 sati bez nekog prevelikog čekanja na granicama ali eto 50eura povratna karta pa sad..

Amer

Nova linija za Njemačku koliko sam razumio;

JAJCE 13:30 - KLJUĆ 15:00 - SANSKI MOST 15:54 - PRIJEDOR 16:38 - BANJA LUKA 19:00 - LAKTAŠI 19:25 -BOSANSKA GRADIŠKA 20:00 .

15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

Marko_BL417

#49
Linija preko Banjaluke polazi iz Sarajeva i ide preko Zenice, Doboja, Dervente ii Prnjavora. Iz Banjaluke polazi u 19:20. Mislim da će se ova linija iz Jajca spajati sa ovom već postojećom linijom jer se put Jajce - Banjaluka može preći za sat i po, ne vjerujem da će se obilaziti toliko, izgubilo bi se pola dana...

The hicMe

#50
Zabranjeno širenje fotografije na bilokakve druge forume, fb grupe i sl

Mislim da su rijetki na forumu znali da je Kantic nekada imao ovakvu shemu :)
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Amer

#51
Danas oko 12 sati sa stanice Trebave Express izadje 431dt njihova sa šemom, unutra mozda oko 50tak putnika.  8)
Nazalost, nisam stigao slikat.
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

piksi007

šteta što im autobusi nemaju šuko utičnice da se moze napuniti mobitel ili laptop :D :D

nick

Nove spratne Setre imaju sve uticnice i USB utore. A kada nema uticnica u busu obicno bude iznad wc-a produzni kabal da se uredjaji napune, a moze i kod vozaca (barem je tako kod vecine prevoznika).

Amer

Bijela 431dt u Doboju prije pola sata, prazna krenula ka Vukovu haman.
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

The_Dubster

Citat: "m_junuzovic"



šta ovo piše na tabli? Brčko- ??


Marko NS

Jel se zna nesto novo oko dolaska Setri 519 HD i 517 HD ?  :)

Marko_BL417

Meni je prije jedno mjesec dana vozač rekao da dolaze dvije 519-ke i još nekoliko 517 HDH... Stižu i nove 531-ce, nisam ne sjećam koliko reče tačno, ni njih ni 517, ali 519-ke stižu dva komada.

nick

Po mojim informacijama treba da stigne 7 Setri, koji tacno modeli ne znam. Dosad je vecinom bilo da testna vozila i ostanu u voznom parku tako da...  ;D