Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije

Autor Semir, 17 10, 2015, 17:41:59 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 10 Gosti pregledava ovu temu.

nick

To su Setre 517 HD koje su stigle davnih dana. Nakon tih 5 su stigle jos 2 nove 517 HD. Ima par godina od toga.

MustoDoboj

417tke se uglavnom vise ne koriste na linijama za Njemacku, cesto rade izlete za Tursku, a ima ih par komada u Njemackoj koje rade transfere. Mislim da svaka od njih ima debelo preko 2 miliona km.

Busfahrer

Jedna 417hdh radi jos Nürnberg(vidjena prije par dana), a ranije sam vidjao za Calw 415 gt hd.
Prije korone su 400 radile Wien svakodnevno, a sad su to izgleda skroz ukinuli.

Ne pominjite vise tu 519, ocigledno je neko slagao da trebaju stici

Servistrans_belmynn

Evo slike preuzete sa fb profila vozaca.
15 i 16. 7. 2021

Sad radi li Wien još uvijek ne znam







Busfahrer

#335
Kako je ranije Wien radio?
Neko je cini mi se na forumu pisai slabo, ali ja sam ih vidjao na Macelju solidno popunjene
Mada slali su prilicno stare autobuse, evo i ovaj na slici nije facelift

Surinam

Onako im je i Beč bio.
Ja sam ih znao viđati sa 3-4 putnika da dođu u stanicu u BL. Iz BL su znali sa finim brojem putnika otići. Po meni, predaleko je od Sarajeva do Wiena preko BL, ali ok njihov izbor. Još idu na Doboj, a ne ovamo na Jajce.
Dok pored njega budu 2-3 busa za njemačku puna. Govorim o prije korona periodu.

I često je bila 416gthd na tom polasku, mada se generalno serija 400 izredala.


Marko_BL417

Jel ima neko red vožnje za liniju Mostar - Aachen?

Treba mi vrijeme dolaska u Aachen i vrijeme povratka nazad?

Surinam

Kako stoje s putnicima iz Tuzle, Sarajeva, Zenice i tog dijela.

Iz BL i te rute preko Gradiške maltene prepolovio broj, bar ono što sam ja vidio.
Navodno, Li bus je baš dosta toga preuzeo i od Kantića i Globtura.

Busfahrer

Ne bih je rekao da je tu Livno problem posebno za Kantica. Ipak je Korona i dalje problem, a iz BL ti ne vozi vise svaki dan Neobas, Bakic samo jednom sedmicno ide, za Globtour izgleda
vise niko i ne zna kako voze i kombinuju?
Vidjas li Express trans, oni bar po njihovom  FB idu i dalje 4 puta sedmicno

Surinam

Nisam dugo bio na stanici u tom terminu kad oni idu.


ja5ko

Citat: Surinam  u 28 12, 2021, 22:39:52 POSLIJEPODNE
Kako stoje s putnicima iz Tuzle, Sarajeva, Zenice i tog dijela.

Iz BL i te rute preko Gradiške maltene prepolovio broj, bar ono što sam ja vidio.
Navodno, Li bus je baš dosta toga preuzeo i od Kantića i Globtura.
Ne vjerujem da Li bus ima neki veliki utjecaj na to.Al tokom ljeta vidjao sam po 5 6 njihovih buseva iz Tuzle (mislim nisu valjda svi iz Tuzle nego su dolazili iz pravca Tuzle) za Njemacku.
Sad nisam bio u gradu u njihovom terminu u toku ovih novogodisnjih  praznika.A sudeci po njihovoj FB stranici situacija nije losa.

nick

Sinoc samo preko Banja Luke 7 komada, 2x431 DT, 4x 517 HD (jedna iznajmljena od Setre) i 1 novi Tourismo.

Marko_BL417


Surinam