Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije

Autor Semir, 17 10, 2015, 17:41:59 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 9 Gosti pregledava ovu temu.

Busfahrer

Cek malo, dal je moguce da je u cetvrtak ujutru dosla u BiH pa do subote jos jednu turu napravila?
99% sam sigiran da je bila 531 a ne 431 zbog bocnog prozora, jer bio je vec mrak kad smo se mimoisli

Marko NS

Ako je isla samo do Minhena moguce je , uvece u Cetvrtak se vratila za Minhen i u Petak uvece krenula nazad iz Minhena za Bosnu.Tako sam slusao od vozaca iz Srbija Toursa kad dodju uvece ujutru se bus odma vraca.

Dani

Nez za cetvrtak ja znam da sam je jucer vidio.

Poslano sa mog SM-J400F koristeći Tapatalk


nick

Ja sam 531 vidio sinoc oko 19:30 na Bregani u pravcu Slovenije, pretpostavljam na Sarajevo-Dortmund.

Surinam

Jel velika brojnost ljudi ka istočnoj Njemačkoj? Passau, Regenesbrug, pa gore ka Hamburgu i sjeveru. 4 puta Kantić ide u tom smjeru, lokika nalaže da ima ljudi, ali eto, čisto da pitam.

Znam da je mnogo veća brojnost ex-yu dijaspore oko Minhena, Študgarta, Franskfurta.

Busfahrer

Koliko sam ja upratio prilicno dobro, uglavnom je preko 20ak putnika, a cesto bude i pun bus.
Dosta ljzdi je doslo zadnjih godina, Kantic je ranije drzao Berlin preko Passau jednom sedmicno i slabo je bilo putnika

Elvoo01

Semire hoce li na nase table zbog zoll?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk


Marko_BL417

#262
 Prvi Mercedesov autobus kod Kantića (ne računajući Sprintere) :)

Semir

Bus ide na švicarske tablice i Marko ako ćemo historijski gledati bilo je tu ranije Mercedesa


Surinam

Koja je fora sa "Kantić exkluzivom", koju liniju pokriva?

Servistrans_belmynn


nick

To je zasebna firma, kao i Kantic Line. Voze Sarajevo-Bregenz, imaju redizajniranu Setru 417 HDH i onu prvu 417HDH sto je ikad dosla u Kantic, u katastrofalnom je stanju, ima joj skoro 20 godina.

The_Dubster

jesi siguran da je baš posebna firma kao Kantić Line?

Bzzz1

Jeste na papiru,ali zapravo je sve isto,ista sema na busevima i ista porodica je vlasnik