Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije

Autor Semir, 17 10, 2015, 17:41:59 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 12 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417

E ovako, treba mi informacija znači od nekog je upućen

Danas za Njemačku preko Banjaluke odoše 517 HD i 531 (ne znam koji je bio osnovni a koji bis)

Jel se i bis vraća kad i osnovni i jel ulazi u sve stanice nevezano da li ima putnika?

I ono najvažnije, večeras su otišli, prekosutra polaze iz Njemačke, kad dođu ovdje biće 1.1. ujutro. Jel voze oni i za Novu godinu (u noći 31.12/1.1. bi bili negdje u Sloveniji/Hrvatskoj), jel se vraćaju 30.12. pa su 1.1. u Bosni ili je nešto izmijenjeno radi praznika?

Surinam

Što se tiče dolazaka na AS Banja Luka, kako kad, kad je veća frekvencija putnika 2 busa budu, nijedan tu nije bis, jedna je linija Ahen-Mostar druga Sarajevo-Frankfurt. Taj iz Sarajeva nekad uđe nekad ne.
Tako je i u povratku.

Ovaj drugi dio pitanja ne znan, na sajtu nema nikakvog obavještenja za putnike, moguće da svakodnevno idu.

nick

Bravo Markane za vrhunske slike!
Ti busevi se prate tokom citavog putovanja i putnici se po mogucnosti tako rasporede da ne ulaze svi busevi u sve gradove. Poslije Stuttgarta jedan bus ide preko A81 za Heilbronn pa dalje preko A6 za Mannheim, a drugi ide na A8 preko Karlsruhe. Isto tako i u povratku.

Voze 365 dana u godini u oba pravca, bez obzira koji je praznik i dan. Jedan kolega je jednom krenuo s njima 31.12. iz Njemacke, kaze bus bio pun ko sibica.

Marko_BL417

Hvala puno, ja sam smeo da su to zapravo dvije linije. Sad me još samo interesuje jel oba busa u povratku istovremeno napuštaju Njemačku, odnosno jel cca u isto vrijeme obe linije dolaze u Bosnu (ne računajući pola sata čekanja drugog busa na granici na pregled)? Pitam znači za povratak, jel isto vrijeme dolaska na GP Gradiška?

nick


nick



Surinam

Au šta je Kantića na granici u Gradišci, plus ispomoć busevi.

nick

Ja sam izbrojao 12 komada na polasku preko Banja Luke.  ::)

FNX

Citat: nick  u 05 01, 2020, 15:28:37 POSLIJEPODNE
Kad su poceli voziti Holandiju i Belgiju?

Semi prekinuo saradnju sa CTS-om jer su ovi pripojili Flixu, sad Semi i Kantić u kooperaciji za Belgiju i Holandiju
Ima na FB stranici Semia saopstenje detaljnije...

nick

#250
I danas 15tak komada za EU, 8 buseva na popodnevom/vecernjem polasku za Njemacku preko Gradiske. Zakljucno sa ovim vikendom je mislim sva dijaspora izvezena iz BiH 😀

Surinam

Biće i sutra spektakl.
Više se ne može rezervisati za sutra, barem online.

Marko_BL417

#252
Kad ide 531?

Ja sam čuo da je ona u Njemačkoj, vozi tamo transfer ili eventualno dovuče liniju u BiH i vrati ponovo neku liniju za Njemačku (ne ide BiH-Njemačka-BiH  nego Njemačka-BiH-Njemačka zato što je na njemačkim tablicama pa je uglavnom stacionirana tamo).

Ali eto ako je neko vidi na kamerama ili ima pouzdanu informaciju da će u BiH preko Banjaluke javite mi da ujutro čekam, eto molim vas

Busfahrer

U srijedu se vracala iz Hamburga, tj vidjena na Pyhrn Autobanu u Austriji, a misl da je to jedina linija koja ide tamo

Dani

Jutros je dosla u BiH sreo sam je u Doboju

Poslano sa mog SM-J400F koristeći Tapatalk