Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije

Autor Semir, 17 10, 2015, 17:41:59 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 12 Gosti pregledava ovu temu.

nick

Vjerovao ili ne, oni su trenutno najskuplji na linijama za Njemacku.

Surinam

A da nemaju profita ne bi tako ni radili.
Povratnu kartu od BL do Novog Sada platim 65km, a gdje je Minhen.

Hari

Bolje i 5 eura vise dat i vozit se u setri nego u svakavoj trohi 15 sati

setra315gt-hd

#228
Bolje se i u losijem busu voziti gdje imas manje putnika i imati 2 sjedista nego se voziti u petici gdje ne mozes sam sjediti a ni spustiti sjediste. Moje neko razmisljanje

Marko_BL417

A koji je to loš bus? Setra 400 iz 2006/7. jeste stara, ali nije toooooliko loša. Setri, Mercedesu, Neoplanu i MAN-u pariraju BMW, Mercedes i Audi (u nekom segmentu manje, u nekom više, ali znate šta želim da kažem). Uzmite npr. Audi A6 ili BMW 5 ili npr. Mercedes E class iz tog nekog godišta 2005/6. (pa i starijeg), i vidjećete koliko su očuvani (a stvarno moraš biti žešći balvan da uništiš takvo auto, kako mehanički, tako i estetski). Al ne, mi glumimo Njemačku i kao navikli se vozati novim busevima godinu-dvije starim, pa nam ovaj star 13-14 godina ne odgovara... Jeste star, ali je za Balkan premija.

Manas

Za relacije prema Njemackoj itekako da su stari, za voznje po ex Yu zemljama su dobri.


Marko NS

Po meni najmanje bitna je cena prevoza , mnogo bitnije je kakvo je osoblje i atmosfera u samom busu.
I jos sta je jako bitno je kako se odrazava vozilo i ostale sigurnosne stvari i koliko je cisto u samom busu.
Po meni je ne bitno jel Setra 3 , 4 ili 5 bitno je kakva je atmosfera i osoblje na dugim putovanjima prema CH, D i AT.

Manas

Bio je na fejsbuku snimak iz busa gdje treste Kalesijski zvuci, gdje je bus krcat, i treba uzivati u tome 15-20 sati. Malo je OT, al eto.

Semir


Surinam



Elvoo01

Da ovo nije jedna od setri od Kantica,zbog boje retrovizora?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk


nick

Ne vjerujem, jer sve Jankoviceve Setre u ovoj šemi imaju ovakve retrovizore.

nick


Marko_BL417

Premijerno 531 sa Kantićevom šemom



Sliku poslao prijatelj koji je sa njom odvezao prve dvije linije