Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije

Autor Semir, 17 10, 2015, 17:41:59 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 7 Gosti pregledava ovu temu.

Semir


Kantić touristik d.o.o. Tešanj
Vukovo bb
tel: +387 32 663 688
fax:+387 32 663 555
www.kantic.ba


Tema za diskusiju u vezi svih stvari koje se tiču firme Kantić Touristik Tešanj.

Molimo vas da diskutujete na kulturan način i po bontonu te sa valjanim argumentima.

Vaš BHBus tim.

mm123


The_Dubster


nick

Linije vise nisu za Gorazde, nego Sarajevo. Znaci:
Sarajevo-Dortmund
Sarajevo-Frankfurt
Sarajevo-Cirih itd.
I koliko je meni poznato Sarajevo-Berlin ne ide preko Karaule, vec preko Zenice, Doboja pa onda na Tuzlu

FNX

Sarajevo -Berlin je i isla preko Doboja, Gračanice, Tuzle 

Marko_BL417

#5
Kad smo kod linija, Kantić je nedavno otvorio još jednu liniju preko Banjaluke!

SARAJEVO - Visoko - Kakanj - ZENICA - Žepče - Maglaj - Tešanj - DOBOJ - Derventa - Prnjavor BANJA LUKA - GRAC - BEČ.   Polazak iz BL je u 19:25 svaki dan.

Na toj liniji su standardni Setra S 417 HDH i Setra S 41x GT-HD.

P.S. ne znam jel ulaze u Gradišku, ne vidi se kompletna tabla.

nick

Malo je nezgodno vrijeme polaska, dodje se oko 03:00-04:00 u Bec
A i linija Banja Vrucica-Augsburg je sada Zvornik-Augsburg

noriscace

Idu na Gradišku za Beč..a šta je sa onom linijom iz Banja Luke za Njemačku, Bos.Šamac - Berlin čini mi se..da li vozi uopšte..

Marko_BL417

A jel ulaze u Gradišku, to kontam...

Linija za Njemačku odavno nije Šamac - Berlin, već polazi iz Sarajeva i ide istom trasom do Gradiške, onda su stanice u Njemačkoj: Minhen, Ausburg, Ulm, Stuttgart, Nirnberg, Mannneim i zadnja destinacija se ne vidi. Možda Frankfurt, ili Dortmund, ili Essen, ko će znati... Idu svaki dan, vrijeme polaska iz Banjaluka u 19:20, a za Grac i Beč u 19:25...


nick

Sto je bilo Samac-Berlin, sad je Sarajevo-Frankfurt. Frankfurt zadnja stanica.
Ko iz BL i tog dijela putuje za Ingolstadt, Nirnberg i taj tamo pravac, ujutro predje u Minhenu u drugi bus.

noriscace

Vidio sam baš u petak sad da je linija Sarajevo-Frankfurt..ulaze u Gradišku na stanicu, bili zajedno na stanici i za Beč i za Frankfurt..


mate


nick

Ja sam mislio da oni samo petkom i subotom voze za Augsburg, a ostalim danima da vozi Kantic Line

mate

Odnedavno voze svakodnevno, te idu i Kantic Line i Touristik, KL ide iz B.Vrucice kao i dosada, a KT ide iz Zvornika, samo sto KL ide nekih 30-45 min prije, te vec oko 8.30-8.45 ako nema guzve bude u EU, dok KT bude oko 9.20-9.30 na pragu EU