Setra serije 200

Autor The_Dubster, 09 04, 2017, 22:48:11 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Marko_BL417


The_Dubster

Dobili smo upit u inbox na fb, pa da provjerimo ovdje - da li ima još aktivnih Setri dvojki u BiH?
Ako ima - gdje i koji model?

Marko_BL417

JPP Daničić Srbac - S 215 HD (jedna sigurno, a možda i dvije)

Ne znam jesu li aktivne Trkuljina ex. Bakić
I bijela SP Samac Zoran Prnjavor

mm123

Ima kod Danicica jedna sigurno 215hd, ima kod Tourist Company jedna, ta od Samca je sad kod Matavulj reisen i ona vozi i to aktivno, imaju specijalke od Uble, Drazenka i  Bakala. Bas me zanima gdje su zavrsile Dodikova s215hd koja je bila u dosta dobrom stanju  i Milinoviceva plava koja je komplet restaurirana.

Hare


The_Dubster

mozemo popisanti njene bivse vlasnike?

The hicMe

Oni su je kupili prije nekih 5-6 godina od Veladžića, čija je bila prije ne znam
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

MAN464

Top tourist
Teša
Road
Dalje sam zaboravio :)

BVB

The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

iLcapitano

#69
Do danas nisam ni znao da je postojao 215HDS model, povišena 215hdh al naprijed izgleda kao obicna 215hd samo povišena izdužena, bila je na 3 osovine, zajedno sa 216hds proizvedena, osim kataloških slika iz 1980 na neke novije iz 2000 nisam naišao,da li je uopšte neko sa ex yu prostora posjedovao tako nešto?

MAN464

AP Baliga je imao jednh proizvodila se veoma kratko mislim da je imala fiksnu zadnju osovinu :)

BVB

The_Dubster

samo je vozački prostor na 216 HDS bio fizički odvojen od putničkog prostora, dok je na 215 HDS i dalje bilo sve kao i normalne HD

The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Hare


The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!