Žak Tours, Banja Luka

Autor The_Dubster, 23 10, 2015, 21:20:31 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

makljen1123

Jedan od ona dva Mana prigracka ima poskidane naljepnice Žakove i na vratima piše Viva travel. Bus je juce radio na liniji 33.

417HDH

nodevip

Brat mi je radio nekidan blizu omarske i nacuo je pricu da se Žaķ i Rale spajaju sad dal je to istina il ne saznacemo

Slavisa

Eh ovako, za sve to sam informisan već nekih mjesec dana ali nisam ništa pisao dok se nisam uvjerio u neke informacije

Dva Mana SÜ su prebačena na novo otvorenu firmu Viva Travel

Istina je, spojili su se na liniji 33 Rale Turs i Viva Travel ( Žak ), po 50% linije održavaju jedan i drugi prevoznik.
S'tim da prodaju mjesečnih karata vrši prevoznik Rale Turs.

A Žak Tours kao firma je podjeljena na 2 osobe tj. Vlasnika i suvlasnika, i ista
se likvidira kao firma.

Osim ta dva Mana SÜ, ostali autobusi imaju idalje natpise Žak Tours, i vjerovatno će i biti idalje sve dok se ne završi likvidacijski postupak koji je zakonom propisan na 120 dana od podnešenog zahtjeva za likvidaciju.

Pratićemo situaciju i vidjećemo kako će se sve završiti.

makljen1123

I sivi Man ex Bocac je na Viva travel.
Jel to znaci da su polasci pojacani na liniji 33 ?

nodevip

Danas sam saznao da Žak (Viva Travel) vozi 7 dana , 7 dana vozi Rale

e sad ljudi sa mjesecnom od raleta ne mogu se voziti 33om dok vozi žak a ljudi sa mjesecnom žaka mogu dok vozi rale zasto je to tako stvarno ne znam i nema mi logike

Marko_BL417

31.12. su na Malti bili parkirani i Žak (Viva Travel) i Rale jedan minibus pored drugog, oba su bila na liniji 33

Evo i slike iz druge teme koja to dokazuje

Citat: Marko_BL417  u 31 12, 2022, 21:36:05 POSLIJEPODNE


Slavisa

Na kraju konačno da se završi dilema oko stanja sa Žakom, ipak ništa od likvidacijskog postupka firma ostaje.

Došlo je samo do razdvajanja suvlasnika i vozila na dva poslovna subjekta

Marko_BL417


Slavisa


Slavisa


Doki21

Iako ga je kolega Ognjen vec slikao sa zadnje strane, evo kolega Slaviša šalje komplet sliku bivše bočcove jurilice  ;) danas na liniji 28 8)

The_Dubster


nodevip


Stefan06

415ka dobila roze natpise


I evo prinove Peugeot Boxer