Cito Fresh Logistika, Rijeka

Autor Doki21, 09 01, 2022, 14:15:09 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Doki21

CITO FRESH LOGISTIKA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge, turistička agencija
Dolac 9
51 000 Rijeka
051 618806



Scania Higer 18.11. u Vukovaru,imaju još jednog volva i scaniu irizar i Setru S417GT-HD


Irizar Century

#1
Ahmed slikao
Armin Vučić

Doki21

A evo i njihove scanie koja je inače glavni bus ekipe HNK Orijent 1919,danas dovezla ekipu na utakmicu protiv Cibalie 8)

Doki21


Marko_BL417

Naziv kluba Orijent a nalazi se na sjeverozapadu zemlje

akz

#5
Ispravak netočnih navoda iz prethodnog posta:

Grad Rijeka se ne nalazi na SZ Republike Hrvatske, već na ZAPADU RH, a ako ćemo biti precizniji na sjevernom dijelu Riječkog zaljeva, koji je dio većeg Kvarnerskog zaljeva.

HNK Orijent 1919 - nema veze s Orijentom kao istokom, već je klub u svom osnivanju dobio taj naziv kluba od strane pomorca Franje Matkovića po imenu jednog parobroda koji se nalazio u to vrijeme osnivanja kluba u parobrodskom društvu Oriente - Fiume. A jedina poveznica s Orijentom ili istokom je ta što je to parobrodarsko društvo sa svojom flotom plovilo s Kvarnera u Aziju radi trgovine.

Malo OT, ali morao sam ovo napisati (malo sam starijeg godišta, pa malo bolje baratam sa HR poviješću)

Marko_BL417

Hvala na ispravci i hvala što si ovu veoma zanimljivu informaciju podijelio javno :)

Još jedna zanimljivost, vjerujem većini poznata ali o kojoj malo ko misli - geografski centar Hrvatske se nalazi u BiH, na području Drvara, pa sam zato išao na sjeverozapad, ne računajući da je vaš orjentir vjerovatno Zagreb (pa vi onda faktički uopšte i nemate sjeverozapada - jedino područje od ZG prema Bregani - ili griješim?)

I neka si napisao, jako je lijepo i zanimljivo napisano, da makar malo razbijemo monotoniju autobusa i prevoznika i dotaknemo se drugih tema na zanimljiv način :)

Doki21


The_Dubster

Postali su prvi vlasnici u HR, pa samim tim i u regiji, nove generacije Volva autobusa i to model 9700.
Nadam se da će i njega ukrasiti nekim plavim detaljima kao i ove gore