Prošić Sonnenbus, Calw (D)

Autor The_Dubster, 22 10, 2015, 21:16:36 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

The hicMe

Jelinak je preuzeo te linije. Sprinter i N1218 su u Jelinkovoj bazi, mislim da su čak i kupljeni.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Elvoo01

#46
Kakvo je sad stanje sa njima, ove sedmice sam vidio crveni sprinter Jelinakov parkiran gdje su prije oni parkirali u S. Mostu

Jesu skroz prodani ili?

The_Dubster

u Sarajevu (Rajlovac), na Hifi gdje je parkirao sad isto Jelinak.
Ne bi rekao da su prodani, nego jednostavno da su uveli Jelinka kao kooperanta i prepustili njima linije.

Možda oni rade neke linije gore, vanredne po Evropi... vjerovatno ih vidimo u špicama kao bis Jelinku :)

Servistrans_belmynn

Sinoc na Bregani N1218 sa 30ak putnika. Nisam uspio vidjeti koja je linija

The hicMe

Probusov sivi Sprinter vozi đake u Žepču skoro pa svaki dan, mislim da sam ga vidio i sa tablom Zenica-Zagreb(možda samo transfer ali ga Jelinak definitivno koristi za svoje potrebe)
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

akz

Ne znam koja je shema njih i Jelinaka - neki dan je troosovinski Cityliner ovog prijevoznika išao u 12 h iz Zagreba za Zenicu...na BH tablicama je bio

The hicMe

Jelinkov je on, samo ima Prošić natpise i dalje kao i Jelinkovi zbog linija i reklame
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

nick

Da li se zna nesto konkretnije? Kakva je veze izmedju Prosica i Jelinka?

The hicMe

Tema može pod kljuc, nemaju vise autobusa nit voze linije. Probus je prodan Mati Adzicu te su autobusi(Sprinter i 1218) i linije prebačeni na Jelinak. Kako bude odmicalo vrijeme tako će brend Prošić nestajati iz upotrebe.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

šteta, bila je ovo firma koja je postavljala standard sa linijama i vozilima, ali eto nažalost sve ima svoj kraj...

Tema ide pod ključ.